Забарвлювати волосся в домашніх умовах можна і потрібно. По-перше, це зручно - ні від кого не залежиш, по-друге, дешевше, адже в хороших салонах за модне мелірування або тонування з вас візьмуть близько трьох тисяч рублів, можливо більше ..
Наприклад, в салонах Wella тонування коштує 2 600, мелірування ж оцінюється в залежності від кількості використовуваної фарби, саме поверхневе, без забарвлення глубжележащих волосся коштує 1800 рублів .. У порівнянні з цим флакончик фарби в 100 - 200 рублів здається призовим бонусом.
Звичайно, хороший перукар проробить все професійно і на п'ять балів, але ви ж і самі можете поступово навчитися і стати непоганим майстром. Потрібно тільки знати особливості свого волосся і кілька маленьких хитрощів, які я підгледіла на зарубіжних сайтах.
У найпершу чергу потрібно визначитися з кольором і з тим, на який час ви хочете пофарбуватися. Якщо ваші волосся росте не надто швидко або ви не надто імпульсивні і не любите часто перефарбовуватися, то вам краще вибрати стійку фарбу, яка протримається на ваших волоссі два - три місяці. Стійка фарба проникає до самої глибини волоса, добре зафарбовує сивину. Стилісти рекомендують цю фарбу тим, у кого 30% сивого волосся.
Для сивого волосся стилісти рекомендують вибирати такий колір, щоб потім, через місяць, що проявилися сиве коріння не дуже б відрізнялися за кольором.
У всіх інших випадках ви можете купити фарбу без стійкого ефекту. Така фарба не проникає вглиб волосся, а тільки обволікає його, надаючи певний відтінок. Колір волосся знаходить сяйво і глибину. Великий плюс, що вже через місяць - півтора ви зможете перефарбуватися заново.
Фарбу потрібно підбирати не тільки з урахуванням відтінку волосся, але і до кольору шкіри. Це дуже важливо.
Темно-руді фарби останнім часом стали дуже популярними. Справжні косметологи не радять вибирати цей колір, так як на їх думку він підкреслює червоні тони вашої шкіри, роблячи особа старше.
Стати блондинкою не просто, а дуже просто? Але так здається тільки на перший погляд. Дуже світле волосся підходять тільки дівчатам з рожевою шкірою, оливкова, смаглява шкіра набуває на тлі білого волосся землистий відтінок.
А ось вогненний колір або відтінок підійде всім. Блондинки стають більш яскравими, погляд набуває глибину і чарівність, стає фатальним. Чорняві можуть вибрати каштанові відтінки, виникне ефект оттенения, шкіра буде здаватися більш свіжою і пашить здоров'ям.
Отже, ви пофарбувалися, колір вам подобається, перший час ви виглядаєте чарівно. Але ось, через місяць, починають відростати волосся, які занадто сильно відрізняються за кольором від пофарбованої частини.


Цей момент - стрес для багатьох жінок. Саме через нього багато хто і не вирішуються взагалі вдаватися до фарбування волосся. Дійсно, це некрасиво. Але не смертельно.
Завжди можна сходити в перукарню і замовити майстру прикореневу забарвлення. Це коштує дешевше, а ви будете впевнені в результаті.
Тут трохи відволікся і зазначу, що багато, фарбують волосся самостійно, допускають одну грубу помилку, вибираючи кожного разу стійку фарбу. Чому? Дивіться. Ви фарбуєтеся, волосся відростає, з'являються незабарвлені коріння. Ви фарбуєтеся знову .. Що ж виходить? Корені волосся пофарбовані правильно, але от кінці-то прокрашени вдруге! Відбувається зміна їх кольору, буває все той же противний розділовий ділянку, від якого ви хотіли позбутися. Ви ніколи ні в кого не бачили зеленого відтінку світлого волосся? Я бачила. Так буває, якщо осветвленние перекисом волосся фарбувати в блондинистий колір. Спрацьовує ефект накладення, результатом якого і буває зелений відтінок ..
Тому так важливо правильно фарбувати відросло коріння. Краще це робити у майстра, але можна спробувати і самої. Моя вам порада - не робіть цього на всій голові. Не вийде, будете або зеленої, або рудою, або .. Поекспериментуйте спочатку на невеликій пасма де-небудь в глибині волосся. Якщо не вийде, ніхто й не помітить.
Ще один нюанс. Стилісти радять фарбувати кінчики волосся більш темною фарбою, коріння - більш світлою. Кінці волосся завжди світліше, якщо все фарбувати однаково, можна домогтися дуже несподіваних результатів - волосся стане дуже світлими на кінцях.
Як часто можна фарбувати волосся? Якщо ви задаєте таке питання, то це означає, що ви - людина енергійна і любите міняти власний стиль. Для вас напевно не підійдуть стійкі фарби, краще скористатися відтіночними шампунями. Вони змиваються після восьмої "нагінки":) ..
Про фарбування волосся можна говорити дуже довго. Звичайно, Я - не перукар, просто багато читаю і намагаюся знайти для себе і для вас якомога більше цікавого. А ось справжні майстри напевно знають дуже багато тонкощів і секретів, які вони ніколи нікому не розкажуть навіть під страхом смертної кари :) Адже це їх ноу-хау.
Одного разу в одній з телевізійних передач відома стиліст Бурмістрова поділилася своїм секретом. Вона, наприклад, свої шикарні пряме довге волосся фарбує за типом мелірування .. тільки з одного боку. А в результаті волосся, зачесане в одну сторону, виглядають натурально, але от якщо їх зачесати в інший бік, волосся починає грати різнокольоровими мелірованими прядками ..
www.ladychic.ru