Кожному типу шкіри для підтримки її в хорошому стані потрібен індивідуальний комплекс догляду. Перше, що треба зробити - це визначити тип вашої шкіри. Після вмивання, приблизно через дві години, приклавши до обличчя тонку паперову серветку або цигарковий папір, ви можете визначити тип вашої шкіри. При жирній шкірі відбиток на папері буде майже по всій дотичної з особою поверхні. Суха шкіра майже не залишить на папері ні яких слідів.
Найчастіше зустрічаються люди, що володіють комбінованою шкірою. У цьому випадку на папері відбитки виявилися лише в деяких певних місцях. Навіть нормальну шкіру треба живити вітамінами і підтримувати її нормальний стан, щоб уповільнити її старіння і не допустити передчасного в'янення.
При сухій шкірі обличчя не слід вмиватися холодною водою, інакше шкіра рано постаріє. Вмивайтеся водою кімнатної температури, попередньо пом'якшивши воду молоком, але краще замість умивання очищати шкіру за допомогою крему. Бережіть шкіру від сонячних променів і від перепаду температур. Суху шкіру рекомендується вмивати відварами з пластівців вівса. Сприятливо впливають на неї настої з суниці, відвари трав і маски з додаванням яєчного жовтка.
Для жирної шкіри слід застосовувати вранці кефірну маску, бажаний для особи контрастний душ і сольова маска, корисний відвар з м'яти, маски з фруктів і пом'якшена соком лимона вода для вмивання обличчя. При смешенном типі шкіри вранці можна вмиватися водою кімнатної температури, пом'якшеної соком лимона. Для жирних ділянок шкіри можна застосовувати лосьйон або туалетну воду, а сухі ділянки шкіри покривати живильним кремом.
Для шкіри змішаного типу корисні фруктові та овочеві маски і відвари з трав додають шкірі пружність. Крему і живильні маски підбираються до кожної шкірі індивідуально і дуже обережно. Сьогодні рекламується дуже багато косметичних засобів, для різних типів шкіри, але не можна сліпо довіряти рекламі.


Існує ряд косметичних засобів, які при початковому застосуванні дійсно покращують зовнішній вигляд шкіри, але при припиненні їх вживання, шкіра дуже швидко старіє і покривається пігментними плямами. Щоб відбілити і привести шкіру в нормальний стан треба повертатися до старовинних бабусиних рецептів. Найкраще для шкіри - це маска з натуральних продуктів. Старовинні рецепти дуже добре допомагають омолодити шкіру.
Боротьба з раннім утворенням зморшок
Зморшки - це однаково не приємно для жінки і для чоловіка. Завжди краще попередити появу ранніх зморшок, а для цього зверніть увагу на те, як ви вмиваєтеся. Не вмиватися холодною водою з-під крана. Така вода шкідлива для будь-якої шкіри. По перше холодна вода сприяє звуженню судин, відбувається порушення живлення клітин шкіри. Якщо ви будете регулярно вмиватися холодною водою, то через недостатнє кровопостачання вашої шкіри з'явиться в'ялість і ранні зморшки. Якщо шкіра вашого обличчя і без того суха, то вона від холодної води стане ще суші і набуде не здоровий блідий відтінок.
Гарячою водою теж не слід вмиватися, навіть якщо у вас жирна шкіра. Гаряча вода може призвести до незворотних наслідків. Від постійного вмивання гарячою водою, розширюючись, судини слабшають і надалі на щоках і на носі помітні синьо-червоні нитки. Гаряча вода добре змиває з лиця жир і піт, але вона сильно розширить вам шкірні пори, що пізніше призведе ще до більшого виділення жиру. Систематичне вмивання гарячою водою також як і холодної сприяє появі ранніх зморшок. Безпечніше і корисніше всього вмиватися кип'яченою водою кімнатної температури, пом'якшивши цю воду при сухій шкірі молоком, а при жирної або комбінованої шкірі соком лимона. Корисно буде додати у воду для вмивання відвар трав, наприклад ромашки чи м'яти.
Www.ladychic.ru