Ви коли-небудь дарували на свята собі або своїм улюбленим красу і здоров'я? Спробуйте, вам сподобається! А міді-спа «Міський курорт" дарує подарунки і від себе.

14 лютого в день Святого Валентина "Міський курорт" дарує всім закоханим 20% -ву знижку на процедуру "Релакс для двох "і таку ж - при оренді VIP-зони.

У програму" Релакс для двох "входить обов'язкова консультація фахівця і набір з 4-х розслаблюючих процедур на ваш вибір. Вибирати можна з різних видів масажів, сольового пілінгу, процедур в інфрачервоній кабіні, грязьових або водоростевих обгортань, процедур в капсулі ALPHA OXY SPA або SPA JET VICHI, бальнеотерапії з використанням справжньої води Мертвого моря. Об'єднує всі ці процедури одне - після них кожен сантиметр тіла відчуває себе як кішка на теплій печі, розслабляються м'язи, сон стає міцним і освіжаючим. І почуття один до одного стають ще сильнішими!

Стати ще ближче один одному можна, орендувавши VIP-зону. Адже всі процедури ви зможете пройти разом, не виходячи з комфортабельного і просторого приміщення.


А у вартість оренди вже включені інфрачервона сауна, гідромасажна ванна і душ вражень "Атлантика".

23 лютого в міді-спа «Міський курорт" - справжнє свято для чоловіків! У цей день представники сильної половини людства зможуть пройти всі процедури абсолютно безкоштовно. Для цього потрібно лише зателефонувати нашому адміністратору і записатися.

8 березня настає черга прекрасних дам. Усі дами, які прийшли в цей день в міді-спа за попереднім записом, зможуть стати ще красивіше абсолютно безкоштовно! Є тільки одна проблема - проблема вибору з величезного списку приємних, корисних, розкішних процедур, які є в "меню" міді-спа «Міський курорт".

Вибирайте, дзвоніть і записуйтеся!

Хоча запис на безкоштовні процедури обмежена, ми будемо раді бачити вас і в будь який інший час!

Меді-СПА "Міський курорт":
р Москва, Мічурінський проспект, д. 7.
Тел .: (495) 788-73-91, (495) 788-73-92

www.gorodkurort.ru