Манікюр може сказати про жінку багато чого, дефект манікюру може зіпсувати образ. Нарощування нігтів дозволяє швидко і безпечно для натуральних нігтів змінити свій образ. Тільки уявіть: на наступний вечір у вас будуть приголомшливо довгі нігті! Зміна довжини нігтя - це не просто процедура, а зміна світогляду і ставлення до міру.Наращіваніе нігтів. Це швидко, нескладно, безпечно і дуже потрібно в багатьох ситуація. Просто спробуйте - і ви зрозумієте, як це відразу ж поміняє настрій. Освіжіться!
Нарощування нігтів дозволить вам всього за пару годин зробити свої ноготочки ідеальними: рівними, гладкими, міцними і дуже красивими. Нарощені нігті можуть триматися стільки, скільки вам потрібно, а хороший майстер пояснить, як саме потрібно доглядати за новими нігтями.
Нові нігті будуть виглядати дуже натурально: ніхто навіть не здогадається, що ви нарощували їх. При використанні сучасних технологій, межа між вашим нігтем і штучним практично непомітна. На сьогоднішній день частіше використовується гелева або акрилова технологія нарощування нігтів, але є й менш поширені. Кожна технологія дозволяє домогтися максимального результату в чомусь одному, відмовляючись від іншого.
При нарощуванні акрилом відчувається специфічний запах через полімеризації матеріалу, яка починається в повітрі.


Для нових нігтів потрібен спеціальний лак, щоб вони блищали. Не можна використовувати рідини з ацетоном для зняття нігтів. Акрилові нігті легко знімаються за допомогою відмочування в спеціальному розчині. Акрилові нігті тонше гелевих, і з ними можна зробити багато чого, що не дозволить інший матеріал, у тому числі об'ємні зображення. Дуже легко також змінювати форму нігтя при використанні акрилової технологіі.Гель накладає при ультрафіолетовому опроміненні. Він тримається міцніше, не вимагає лаку, полірування, дуже красиво блищить. Нігті виходять товщі, ніж акрилові їх складніше зняти, тому потрібно спилювання.
При зверненні в косметичний салон переконайтеся, що є ліцензія на роботу з нігтями. У хороших салонах працюють тільки з сертифікованими матеріалами, а всі процедури стерильні і безпечні. Також дуже важлива підготовка майстра - він повинен бути професіоналом своєї справи. Не варто покладатися на місця, де вам обіцяють зробити швидко - серйозна робота вимагає серйозного підходу. До речі, звідси і ціни, на порядок відрізняються від неліцензованих салонів. Саме завдяки неякісним матеріалами або непідготовленим майстрам про нарощувані нігті ходить багато негативних чуток. Зрозуміло, всі проблеми знімаються при зверненні в хороший салон.
Вдалого походу в салон за красивими нігтями!
Www.krasota.dietologam.ru