У цьому сезоні знову актуальний французький манікюр.

В принципі - це не дуже довгі нігті пофарбовані в ніжно-рожевий або бежевий кольору, з білою облямівкою по краю нігтя. Оброблені таким чином нігті виглядають натурально, стильно і дуже практичні.

В основному, французький манікюр вибирають, тому що:

• для щоденного догляду досить покривати нігті прозорим лаком, вони завжди будуть виглядати доглянутими і акуратними;

• в ситуації, коли вас чекає ділова зустріч або гламурна вечірка, достатньо буде нанести на край невеликий штрих у вигляді срібного лаку або прикрасити поверхню нігтів невеликими стразами або малюнком.

На щастя, ви можете експериментувати з французьким манікюром як завгодно. Можете, наприклад, прикрасити його наклейками, які удосталь є в нашій студії. Також, можна підбирати різні відтінки лаків, як для фарбування самого нігтя, так і для фарбування його краю.

З того часу, як почали виробляти набори для френча, французький манікюр і на дому став дуже зручним.


Як правило, в набір входять лак для самого нігтя, білий лак для його кромки і наклейки з візерунками для нігтів.
Що б робити французький манікюр у себе вдома, вам потрібно тільки трохи посидючості і терпіння.

Головне - це навчитися проводити рівну межу між кромкою нігтя і пластиною. Після того, як ви навчитеся це робити, можете пробувати різні комбінації кольорів і оформлення. Пам'ятайте - тут ваша фантазія обмежена тільки вашими ж уміннями.

Дипломовані фахівці студії манікюру і педикюру "NOGTEFF" радять уникати самостійної роботи вдома і відвідати наш затишний куточок у центрі Москви на Кольоровому.

Ми раді бачити Вас щодня з 10 - 22. Індивідуальний підхід до клієнта і найвищий професіоналізм гарантований. Запис і безкоштовні консультації по телефону: 7 (495) 684-40-38.

Nogteff - місце де зустрічаються друзі ...