<


img src="/img/2/f/2f1b51fa524658c379552d5096156fe4.jpeg"/> Матеріал підготовлений службою новин порталу "Очима жінок"

Ще недавно клонування волосся знаходився на експериментальній стадії.

Дослідники не знали, які клітини використовувати, Дерман папилла, зовнішні ніжки волосяного кореня, внутрішні ніжки кореня, осередки опуклості, і т.д. Були й інші питання, які не давали спокою ученим.Ето спосіб і місця імплантації, на яку глибину?

Чи зможуть клоновані волосся пройти всі природні фази розвитку, що займає у нормального волосся близько трьох років?

Але завдяки лабораторному методу клонування волосся вже скоро проблема передчасного облисіння може назавжди залишитися в минулому.

Абсолютно нова методика, відома як імплантація фолікулярних клітин, показала позитивні результати в дослідженні, проведеному в англійськими вченими.

Участь у ньому брали 19 осіб, у 11 з яких було відзначено відновлення росту волосся. Дана техніка була розроблена компанією Інтерсайтекс, для чого британським урядом був виділений спеціальний грант у розмірі 1,9 млрд. Фунтів.

Як чоловіки, так і жінки хочуть мати гарне волосся, але часом вони стають джерелом беспокойства.Поетому даний конкретний метод розглядається як значний прорив у багаторічних спробах без перебільшення мільйонів людей повернути своє волосся на їх "законне місце".

Фахівці стверджують, що техніка ефективна не тільки при звичайній втрати волосся, тобто, що носить віковий характер , але також і у людей, які перенесли променеву терапію з приводу онкологічних захворювань або постраждалих від опіків.

Незважаючи на те, що суть методики полягає в плановому проведенні близько 100 мікроін'єкцій, на сьогодні вона - найменше за рівнем втручання лікувальний захід, при цьому - саме швидке і ефективне.

Результати дійсно обнадіюють: вже через півроку після проведення лікування у двох третин пацієнтів спостерігається підвищення росту волосся.

Найближчим часом учені планують провести більш масштабні дослідження з вивчення ефективності даного методу.

Примітка редакції:
Достовірність деяких фактів даної статті
вимагає додаткової перевірки