Про створення стійкого безаммиачні барвника, який не поступається за своїми можливостями традиційним препаратам, ще зовсім недавно неможливо було навіть мріяти.

Здавалося, що розвиток технологій фарбування зайшло в глухий кут. А сама робота з волоссям назавжди буде пов'язана або з травматичним впливом на нього, або з дуже обмеженими можливостями полуперманентние барвників.

І лише в дуже невизначеній перспективі можна було чекати появи барвника, яка б не травмував волосся, і, водночас, не звужував би творчий арсенал майстрів.

Тим більше дивно дізнаватися зараз, що саме такі "технології майбутнього" вже давно доступні для перукарів Європи, Сполучених Штатів Америки та багатьох інших країн, за винятком Росії.

Так з барвниками CHI - абсолютно безкомпромісним професійним продуктом, вже багато років працюють не тільки персональні стилісти перших осіб держав, голлівудських селебрітіз і зірок шоу-бізнесу, але й багато творчих майстри, які цінують найширші можливості даних барвників, цінують право клієнта на експерименти з власною зовнішністю, цінують своє власне здоров'я.

Зокрема, фарбою CHI традиційно забарвлюється Перша Леді Сполучених штатів, а також її Величність королева Йорданії Ранія (на фото) - визнана у всьому світі, як сучасний еталон стилю і бездоганного смаку.

Саме барвники CHI буквально перевернули уявлення перукарів про роботу з волоссям. Вони дозволили, без використання аміаку, виробляти освітлення до 8 рівнів, повністю зафарбовувати сивину, отримувати більше тисячі чистих і багатих відтінків і забезпечувати стійкість кольору переважаючу аміачні барвники.

На сьогоднішній день, продукти, що випускаються під маркою CHI ( компанія Farouk Systems Inc., США) - здатні задовольнити потреби самих відчайдушних майстрів і найвимогливіших клієнтів!

Іонна фарба для волосся CHI IONIC дозволяє виробляти стійке фарбування, тонування, зафарбовування сивини, освітлення до 5 рівнів.


Освітлюючий склад CHI Blondest Blond освітлює волосся до 8 рівнів, не травмуючи їх. Освітлююча фарба CHI Infra забезпечує освітлення волосся до 8 рівнів і одночасне тонування.

Найширший спектр продуктів для догляду та стайлінгу, заснованих на властивостях натурального шовку в якості основного компонента, забезпечують максимально органічну роботу з живим матеріалом. За рахунок застосування шовку, засоби CHI не відривати тканиною волоса, органічно взаємодіють з ним.

Завдяки цьому досягається бездоганна якість волосся і їх абсолютно фантастичний зовнішній вигляд. Засоби CHI сприяють натуральному відновленню волоса, захищають його, підтримують в здоровому, природному стані - не перевантажуючи синтетичними полімерами. Це дійсно дорогий подарунок своєму волоссю, і, звичайно ж, себе!

Фарбування волосся за допомогою барвників CHI тепер можливо і в Москві. Професійні майстри салон-клубу Анни Браун на Олімпійському проспекті не просто допоможуть Вам пофарбувати волосся не травмуючи їх, але і нададуть професійні консультації по іміджу і допоможуть Вам створити образ вашої мрії.

Підготовлено відділом краси