Ми вже докладно писали про хімічний пілінг - процедури видалення поверхневого шару епідермісу, що здійснюється за допомогою спеціальних засобів, що містять кератолитические речовини (ексфоліанти) - резорцин, саліцилову, гликолевую, трихлоруксусную кислоти, а-гідроксикислоти, фенол та ін.

Сьогодні поговоримо про фізичних пілінгах. До фізичних пилингам відносяться пілінги ультразвуком і лазерами.

Ультразвуковий пілінг - метод апаратної косметології, поверхневий пілінг, заснований на локальній послідовній обробці шкіри обличчя ультразвуковим випромінювачем.

У місці контакту виникає зона кавітації (псевдокіпенія), в результаті чого активно отшелушиваются ороговілі клітини, очищаються гирла сальних і потових залоз.

Лазерний пілінг - більш популярна процедура. Навіть самий ретельний хірургічний ліфтинг не усуває зморшок верхньої і нижньої губи, підборіддя, спинки носа і перенісся, з якими справляється лазер.

Це єдиний спосіб корекції Рубцевих змін шкіри після перенесеного акне. Іноді лазерним пілінгом нижніх повік - для усунення дрібних зморшок і надлишків шкіри - доповнюють внутрікон'юнктівальную блефаропластику.

У косметології і естетичній медицині застосовують лазерні прилади різної потужності і довжини випромінювання.


Лазеротерапію використовують для лазерного серединного і глибокого пілінгу (згладжування рельєфу шкіри і зменшення глибини зморшок).

Пілінг ербіевий лазером - пілінг імпульсним лазером на ербій-алюмо-ітрієвому гранаті з довжиною хвилі 2 940 нм в інфрачервоному спектрі.

Дане випромінювання інтенсивно поглинається водою, яка міститься в шкірі, тому глибина його проникнення невелика. Основним тепловим ефектом лазера є абляція, тобто випаровування клітин.

ербіевого лазери вважаються кращими для лазерної шліфовки з метою омолодження шкіри.

Вони використовуються для видалення лентіго (внутрішньошкірних пігментних плям), невусів , родимих плям, зморшок на обличчі, шиї, кистях рук; з успіхом застосовуються для лікування сонячних і себорейних кератоз, шліфування рубців, в тому числі після вугрової висипки.

З їх допомогою можна усунути татуювання на чутливих ділянках шкіри (перманентний макіяж на губах і століттях).

Підготовлено відділом Краси