Армування золотими нитками - метод хірургічної корекції шкіри на обличчі і шиї золотими нитками, який полягає в тому, що під шкіру вводять нитки із золота високої проби в пересічних напрямах, які таким чином створюють під шкірою сітку.

Золоті нитки - нитки із золота 999 проби товщиною 0,1 мм, використовувані для контурної пластики обличчя і тіла при армуванні золотими нитками.

Оскільки золоті нитки дуже тонкі і крихкі, їх використовують разом з полігликолевою ниткою - саморассасивающіеся шовним матеріалом.

Золота нитка обвиває полігликолевою і в такому вигляді вводиться під шкіру, приблизно через 60 днів остання розсмоктується.

При цьому нитки не роблять ніякого механічного впливу на шкіру: чи не розтягують її і не служать підтримуючим каркасом, як вважають багато.

Вони абсолютно не відчуваються, не заважають міміці.


Нитки мобілізують життєву силу клітин шкіри: прискорюють обмінні процеси, поліпшують постачання клітин поживними речовинами і киснем.

Найчастіше корекції за допомогою золотих ниток піддаються глибокі носогубні складки, отвисшие брови і глибокі складки на шиї і у підборіддя.

Оскільки золото не окислюється у водному середовищі, така сітка може безпечно перебувати в шкірі протягом десятиліть.

Метод підходить для омолодження не тільки обличчя, але і будь-якої ділянки тіла - шиї, грудей, рук, стегон, живота.

Результат після операції зберігається до 5-10 років. Приблизно через десять років після процедури процес природного старіння поновлюється.

Підготовлено відділом Краси