Одна з найбільш ефективних і багатофункціональних процедур в апаратної косметології - мікрострумами.

мікрострумами - це слабкі низькочастотні модульовані імпульси струму силою від 10 до 1000мкА.

Подібні струми проникають всередину пошкоджених ділянок клітини, стимулюючи їх відновлення за рахунок збільшення біологічного потенціалу клітин, підвищення внутрішньоклітинної концентрації кальцію, натрію і калію, активізації синтезу білків, ДНК та інших важливих для клітини молекул.

У Медичному центрі СПА-клубу "Дворянська Садиба" мікрострумової терапії здійснюється на одному з кращих європейських апаратів GERARD OLIVIER (ФРАНЦІЯ) і носить назву БІОЛІФТІНГ.

Цей апарат володіє самим широким спектром програм, вироблених на спеціально розроблених активах :

  • Загальний ліфтинг
  • Область навколо очей: зморшки
  • Область навколо очей: набряки і темні кола
  • Нижня частина обличчя : зморшки
  • Догляд за шкірою шиї
  • Зміцнення шкіри обличчя і шиї
  • Відновлення овалу обличчя
  • Лікування акне
  • Поліпшення кольору обличчя
  • Догляд за шкірою рук

Іншими словами: ВІДБУВАЄТЬСЯ ВІДНОВЛЕННЯ І АКТИВІЗАЦІЯ КЛІТИННОЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ НА ТЛІ ВІДНОВЛЕННЯ іонного балансу.

За допомогою Біоліфтінга швидко відновлюється тонус ослаблених м'язів, поліпшується кровообіг. Що дає це в естетичному еквіваленті?

виражений ефект ліфтингу ВИДНО ВЖЕ З ПЕРШОЇ ПРОЦЕДУРИ: зменшується птоз, розгладжуються носогубні складки, розправляються заломи, підтягується підборіддя. Кілька сеансів дають стійкого ефекту ЗМІЦНЕННЯ КОНТУРІВ ОСОБИ, іншими словами ефект неоперативними ПІДТЯЖКИ.

За рахунок впливу мікрострумів нормалізується процес відтоку і припливу міжклітинної рідини. На тлі м'якого впливу на лімфатичні вузли, стимулює лімфодренаж, зникають набряки, мішки під очима, риси обличчя набувають чіткості.

На тлі відновлення і репрограммірованія на клітинному рівні, змінюється PH шкіри, нормалізується шкірний секрет, роговий шар тоншає , а дермальний, навпаки, потовщується, що характерно для молодої здорової шкіри. Звідси, відбувається корекція на клітинному рівні АКНЕ, ЖИРНОЇ себорреі, розацеа Зменшуються ознаками купероза І гіперпігментація.

За допомогою мікрострумів можна здійснювати іонофорезом - один з кращих безін'єкційна способів введення активних речовин глибоко в дерму. Це функція потенціює лікувальний вплив власне мікрострумів.


Спеціальні активи допомагають стимулювати одні процеси і блокувати інші. Протягом 2-х годин після процедури зберігається активний лікувальний вплив і протягом доби - ідеальне середовище для нормалізації життєдіяльності клітин.

З одного боку, Біоліфтінг - це прекрасна самодостатня процедура клітинного оздоровлення шкіри. З іншого боку, за рахунок своєї багатофункціональності та ефективності мікрострумами чудово поєднуються з іншими апаратними методиками. У медичному центрі "Дворянська Садиба" розроблені спеціальні комплексні програми з високою результативністю в максимально короткі терміни вирішальні практично будь-яку естетичну проблему.

БІОЛІФТІНГ + CATIOVITAL, ідеальне рішення для жирної/змішаною, втомленої шкіри, з розширеними порами і схильністю до акне. Це програма для тих, хто довго і безрезультатно боровся з вугрові висипання різного ступеня тяжкості, в тому числі гормонального характеру.

БІОЛІФТІНГ + Термоліфтінг (радіохвильове підтяжки), найкраща зброя в боротьбі з гравітаційним птозом. Ця програма дозволяє забезпечити найповніший ЛІФТІНГ, що зачіпає: м'язовий каркас, гиподерму, дерму і епідерміс. Крім того програма дозволяє нормалізувати трофіку судин і стає засобом оптимального вибору в боротьбі з куперозом.

На сьогоднішній день Микротоки вважаються одним з кращих засобів по ПІДГОТОВКИ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ після пластичної операції, зокрема блефаропластику, а також лазерне шліфування і Фракційний ЛАЗЕРНОГО термолизом.

Це вкрай важливо, тому ми можемо з гордістю повідомити, що в жовтні місяці "Дворянська Садиба" стане ПЕРШИМ (!!!) медичному центрі в Москві, де будуть проводиться унікальні процедури на багатофункціональний лазерний КОМПЛЕКСІ ASCLEPION DERMABLATE.

Зокрема, фракційний термоліз на ербіевого лазера дозволяє отримати ефект лазерної шліфовки (прибрати зморшки, шрами, сліди постакне, стрії, розширені пори, пігментні плями) з рекордно короткі терміни повної реабілітації - 7днів!

Для ВСІХ постійних клієнтів "Дворянській Садиби" передбачена спеціальна програма знижок на лазерні процедури.

Так що, стежте за свіжими статтями на Порталі та анонсами новин на сайті "Дворянській Садиби".