Існують косметичні проблеми, здатні викликати сильний душевний дискомфорт: постакне, ШРАМИ, Стрий.
ЗМОРШКИ, скільки сил і коштів витрачаються на їх корекцію! .

Розширені ПОРИ - повністю усунути цей недолік за допомогою засобів естетичної косметології практично неможливо.

До недавнього часу ефективно і, головне, без сліду боротися з цими проблемами могла тільки лазерне шліфування. Але період реабілітації після лазера займав від кількох місяців до року. Хто може дозволити собі "випасти" з життя на такий тривалий термін? ..

У 2004 році з винаходом фракційного фототермоліза в лазерних технологіях відбувається справжня революція.

Унікальність винаходу фракційного термолізу полягає в тому, що тепер вплив лазера проходить не на всій ділянці епідермісу, а на його мікрозонах.

Спеціальні оптичні пристрої поділяють лазерний потік на безліч Мікропромінь. У результаті замість великої поверхні рани створюються мікрозони оброблених лазером ділянок у поєднанні з неушкодженою поверхнею шкіри, зберігає необхідну основу для швидкого відновлення її життєдіяльності.

На сьогоднішній день в Медичному Центрі спа-клубу "Дворянська Садиба" встановлено перший в Москві (!!!) багатофункціональний комплекс на основі ербіевого лазера Asclepion Dermablate EFFECT (Німеччина).

Можливості фракційного термолізу останнього покоління представлені в ньому модулем MicroSpot. Надточних обробки гарантована кращою в світі оптикою Карл Цейс.

У чому унікальність фракційного термолізу Dermablate EFFECT? Обмовимося відразу, хвалимо ми його не тому, що придбали, а придбали, тому, що він має серйозні переваги перед конкурентами.

Самі лазери бувають декількох типів (СО2, ербіевие, неодимові ..) Їх вплив має суттєві відмінності. СО2 лазерний промінь викликає контрольований опік і видалення шкірної поверхні на всю глибину епідермісу.

Навіть за наявності інтегрованого пристрою для фракційного термолізу, термін реабілітації становить кілька тижнів. Крім того на оброблюваної поверхні утворюється мокнуча корочка, що вимагає спеціального догляду. В силу травматичності фракційний термоліз на основі СО2 лазерів не рекомендується застосовувати на чутливих зонах в області очей і губ, а також людям, схильним до порушень пігментації.

Шліфування на ербіевого лазері завжди вважалася щадить (холодної), т. к. його випромінювання поглинається шкірою в кілька разів швидше, ніж випромінювання СО2 -лазера.Cоответственно, він просто не встигає "обпекти" дерму вглиб. Тому термін реабілітації на ньому значно коротше і процес цей протікає легше.

Якщо ж на ербіевий лазер інтегрується пристрій для фракційного термолізу, то термін реабілітації скорочується взагалі до декількох днів.

Однак не всі ербіевие "фракціоннікі" однаково якісно шліфують шкіру. Для того, щоб вирівняти епідерміс, його мало піддати миттєвому термічного шоку - його необхідно видалити.


Якщо видалення відбувається мікропорціями, то загоєння йде практично миттєво.

Фракційний термоліз на основі ербіевого лазера Dermablate Effect поєднує в собі дві функції: абляція (випарювання мікропорцій верхнього шару епідермісу) і коагуляція (миттєве термічне "згортання" микрозон білкових волокон в глибині дермального шару).

Таким чином, запускаються одночасно 2 процесу: шліфування (з прискореним загоєнням) і синтез структурних дермальних білків (основи нової ідеальної шкіри).

Вже одна процедура , якщо Ви подивіться на фото нашої моделі веде до кардинального поліпшення структури шкіри і стійкого ліфтінгу.

Ми спеціально наводимо динаміку процесу по днях, щоб стало ясно: навіть 7 днів реабілітації не зажадають від Вас відриву від звичайного ритму життя .

Еритема (почервоніння) зберігається протягом першої доби. Тоді ж може виникнути набряк, який тримається кілька годин.

На другу добу обличчя виглядає так, ніби Ви "перезагоралі" в солярії.

До кінця третього дня зникає ефект "різкого" засмаги, і спостерігається яскраво-виражений ліфтинг.

У результаті мелкопластінчатим лущення показується гладка рівна шкіра з хорошим тонусом. Пори стягнуті. Глибокі пошкодження шкірного рельєфу істотно злагоджено.

Процес наростаючого ліфтингу і вирівнювання текстури шкіри буде спостерігатися протягом кількох наступних тижнів.

Для посилення ефекту і при особливо виражених шкірних дефектах (за принципом "мінус тканина ") показано проведення трьох процедур з інтервалом 30 - 40 днів.

Отже, узагальнимо: фракційний лазерний термоліз на апараті Dermablate Effect (Asclepion, Німеччина) має ряд кардинальних переваг:

  • Найкоротший термін реабілітації (до 1 тижня)
  • Відсутність мокнення і кірочок в постпроцедурном періоді
  • Можливість роботи на найчутливіших зонах, в тому числі біля очей, на самих століттях і на губах
  • Відсутність демаркаційної лінії і видимої коричневої сітки (особа однорідного кольору, як після сильного засмаги)

За допомогою фракційного лазерного термолиза на апараті Dermablate Effect Ви можете вирішити наступні проблеми :

  • Зморшки будь-якої глибини, етимології та локалізації
  • Постакне, зокрема важке (за принципом "мінус" тканина)
  • Підвищену пористість
  • Стрии і розтяжки (у тому числі застарілі, множинні і глибокі)
  • Шрами і рубці (з попереднім тестуванням)

На додаток до цього Ви отримуєте глибокий і стійкий тканинної ліфтинг і здоровий дермальний каркас.

Якщо у Вас виникнуть будь-які питання з приводу показань і протипоказань до процедури, на них із задоволенням дадуть досвідчені лікарі-косметологи Медичного Центру "Дворянська Садиба".

Сподіваємося, що гостинна обстановка нашого салону зніме у Вас "страх перед лікарем". Тим більше, що сучасні світові технології дозволяють вирішити будь-які проблеми без болю, без страху, швидко і без відчутних втрат ...