Існує прикмета: "Якщо жінка змінює зачіску, значить, скоро зміниться її особисте життя". Ніякої містики в цьому немає.

Зачіска - не тільки головна прикраса жінки, але і її візитна картка, яка свідчить про соціальний статус, матеріальне становище, смаках і звичках. Тому, якщо хочете поліпшити своє життя, вибирайте зачіску з деяким "завищенням", що називається "на перспективу": "трохи кращі салон, трохи відомішим стиліст".

В основі будь-якої зачіски лежить стрижка, і її вибір відповідальний подвійно, тому часом не має "зворотного ходу". Як не помилитися і зробити правильний вибір?

Які стрижки зараз в моді?

Основні тенденції перукарської моди представляються спільно з перспективами модних колекцій на Тижнях моди в Лондоні , Парижі та Мілані. Найбільш шанованими школами стрижок у всьому світі визнаються Vidal Sassoon і Toni & Guy.

Саме їх зачіски Ви бачите на презентаціях найвідоміших світових колекцій. Крім "подіумних" варіантів ними представлені т.зв. "Салонні" лінії (ми б їх назвали "прийнятні для життя") і "академічні". Останні демонструють можливості різних технік стрижки та фарбування (свого роду "креатив від кутюр").

В Америці крім Vidal Sassoon і Toni & Guy визнаний бренд №1 - компанія Farouk Systems, відома своїм ексклюзивним безаммиачні фарбуванням. На сторінці "Стрижки" сайту спа-клубу "Дворянська Садиба" Ви завжди можете побачити останні оновлення колекцій провідних світових брендів, а також подивитися портфоліо стилістів нашої студії "SPA Coiffure"

Чи можна вибрати стрижку самостійно ?

Ви переглянули кілька сайтів з перукарні тематикою, погортали купу глянцевих журналів і, безумовно, зупинили свій погляд на якийсь із моделей стрижок. Однак не варто забувати, що над образом дівчини на фотографії можливо кілька годин працювала ціла команда стилістів та візажистів.

Цілком імовірно, що в "натуральному вигляді" без укладання та фото-лиску ця модель стрижки не проведе на Вас належного враження. А бути може якість вашого волосся не дасть можливість повністю реалізувати задумане.

Всілякі комп'ютерні програми просто механічно приєднують картинку з чужою зачіскою на чужих волоссі до Вашого фото. Тому покладатися на них теж не варто.

Якщо Ви вирішили піти в хороший салон до модного стиліста і платите певну суму, якщо Ви довіряєте йому саму стрижку, то чому б не скористатися його порадою у виборі зачіски?

По-справжньому хороший стиліст врахує:

 • Анатомічні особливості Вашого обличчя, будова черепа і загальну конфігурацію силуету
 • Структуру і стан волосся
 • Напрямок росту волосся

а також,

 • Ваш вік
 • Соціальний статус
 • Стиль одягу

"Стрижка, не вимагає укладання" - наскільки це актуально?

Вперше термін "стрижка, яка не потребує укладання" був використаний сассон в 50- е рр. 20 століття. Він припускав певну техніку стрижки, що дозволяє зачісці тримати форму без спеціальних хитрувань.

На сьогоднішній день винайдено безліч інноваційних укладань, і укладання давно перестала бути проблемою, а виконується "в один дотик".

Найактуальніші стрижки зараз це стрижки-трансформери. Вони прекрасно виглядають в "натуральному вигляді" без всякої укладання. У той же за допомогою легкого стайлінгу Ви самостійно можете повністю змінити Ваш образ.
Погодьтеся, просто незамінна річ для ділових, зайнятих жінок!

Є одне правило: якщо волосся пошкоджений, то не чекайте багато чого навіть від самої професійної стрижки.

Для того щоб волосся "добре лежали», не електризувалося, що не сіклися, необхідно, щоб вони були зволожені і однорідні за текстурою.

Крім того: чим волосся густіше , тим ефектніше виглядає стрижка.


Поліпшити якість волосся, "потовщені" їх допомагає процедура біоламінування, а при дуже проблемних волоссі - біоламінірованіе екстра.

Після такої процедури стрижка виглядає прекрасно і природно навіть на тонких неслухняних і проблемних волоссі.

"Ні стрижки без фарбування ..."

Улюблена приказка стилістів реалізується "на всі сто" в модних перукарських тенденція даного сезону.
Колір волосся не тільки відтіняє обличчя, але й підкреслює форму стрижки, текстуру.

Загальні правила відповідності стрижка-фарбування 2010.

 • Графіка вимагає контрастів
 • Чим коротше стрижка, тим однорідніше колір; виняток становлять акценти на чубку
 • Складна колористика колірної розтяжки (від коренів до кінців) вимагає довжини не нижче середньої
 • Влітку підбирайте колір волосся, враховуючи відтінок засмаги
 • Мелірування з модним відступом від коренів надає додатковий обсяг

Напередодні пляжного сезону подбайте про безаммиачні фарбуванні, і, в першу чергу, це стосується блондинок. Випалені пасма будуть особливо помітні на пляжі і зіпсують враження навіть від самої ефектною стрижки.

Компанія Farouk Systems - світовий лідер в безаммиачні фарбуванні і блондуванні, офіційний спонсор Міс світу і вибір найкрасивіших зірок Голлівуду. Ми представляємо перспективну колекцію стрижок і фарбування, привезену нашими стилістами з Х'юстона (Міжнародний центр компанії Farouk Systems).

"Стрижка гарячими ножицями" - робити чи не робити ....

Стрижка гарячими ножицями, гарячої бритвою, а також екзотична "стрижка вогнем" - все це спроби вирішити проблему посічених кінчиків. При правильному підборі температури місце зрізу дійсно запаюється, але проблема розщепленого волоса при цьому як і раніше залишається.

Спробуйте запаяти кінчик розвилася мотузки, адже це "не зав'ється" її назад. А волосся - це жива структура і він потребує лікування, а не "запаювання". Якщо ж Ви хочете пригладити лусочки волосся по всій довжині і крім цього запакувати весь волосся в невагомий захисний кокон, використовуйте процедуру "біоламінування". Це і ефективніше, і фізіологічніше.

Як правильно вибрати стиліста і салон?

Якщо Ви не хочете потрапити в халепу, то вибираючи заочно майстра, обов'язково подивіться його портфоліо. Дуже важливо побачити і фото самого майстра. Це допоможе вибрати Вам того, хто відповідає Вашому віком, смаком і уявленню про стилі. Правило "швець без чобіт" давно неактуально в індустрії краси.

Навряд чи світської юної леді сподобається, якщо уявлення про перукарні моді їй буде прищеплювати стиліст віку її бабусі, а статусна зріла дама швидше за все не знайде спільної мови з ультракреатівним молоденьким перукарем ...

Волосся - головна прикраса жінки, причому всесезонное і цілодобове.

Ставтеся до них дбайливо і відповідально, і тоді кожне відвідування перукарні студії дійсно буде міняти Ваше життя і тільки в кращу сторону ...