У розпал аномально жаркого літа багато спантеличені питанням: які косметологічні процедури припустимі в таку спеку, а від чого варто утриматися. Обмовимося відразу: при сучасному розвитку сонцезахисних засобів, прямих протипоказань немає ні для яких процедур. Інша справа, що дотримання певних строгостей все ж може заподіяти деякий дискомфорт, і Вам доведеться вирішувати, що Ви віддасте перевагу - засмага або рішення естетичної проблеми.

Чистка особи. Це одна з найбільш затребуваних процедур для будь-якого типу шкіри, обов'язкова умова річної краси мешканок мегаполісу. Розширені в жарку погоду пори - не тільки "ворота" для пилу, бруду, кіптяви і токсинів великого міста, а й для всіх видів мікроорганізмів, бактерій, розмноженню яких сприяє спека. Йдеться, зрозуміло, про апаратні чистках, які не тільки глибоко очищають забруднення, не травмуючи шкіру, але і підвищують її імунітет, нормалізують PH, стягують пори і забезпечують стійкий ліфтинг. Головне, така чистка не залишає плям і слідів: Ви можете відразу ж після процедури слідувати будь-яким планам.

Для проблемної шкіри обмовимося відразу: що-небудь "видавлювати" (тим більше в таку спеку) категорично забороняється. Запальні елементи підколюються озоном, а спеціальні протизапальні активи на тривалий період блокують запалення.

Зволоження. Ще одна ключова процедура для спеки - зволоження. Причому, мова йде не тільки про заповненні дефіциту вологи у верхніх шарах епідермісу. Підвищена температура, низька вологість і зловживання сонцем призводять до втрати гіалуронової кислоти в глибоких дермальних шарах. Всім відомо, що це загрожує передчасними зморшками, але не всі знають, що гіперінсоляція викликає глибокі дегенеративні процеси в шкірі. Наслідком стають: втрата тонусу, розширені пори, гіперпігмегнтація і запальні явища.

Оскільки молекула гіалуронової кислоти значно більше відстані між клітинами епідермісу, ввести її за допомогою кремів неможливо. На допомогу приходять апаратні процедури по глибокому зволоженню і біоревіталізація (ін'єкції вільної гіалуронової кислоти). Саме биоревитализация виручає багатьох любительок пляжу, вважається кращим превентивним засобом, що забезпечує можливість від душі позасмагати без небажаних проблем.

Ліфтинг. Безумовним "Королем" безоператівного ліфтингу влітку можна було б вважати Термоліфтінг:

  • Не має протипоказань до сонячних ванн (зробив процедуру і йди на пляж)
  • Працює миттєво (ефект від першої ж процедури виражений і наростає протягом декількох місяців)
  • Не залишає небажаних слідів і не вимагає періоду реабілітації (цілком можна не говорити оточуючим, чому так чудово виглядаєш)
  • Підходить для молодої шкіри в Як разової процедури "Миттєвою краси".

Однак при проходженні процедури Термоліфтінг необхідно враховувати, що радіохвиля "чіпляється" за воду. Іншими словами, чим гірше зволожені дермальниє шари, тим менше ефект. У літній період зволоженість дермальних структур знижена. Тому для любительок "позагарать" лікарі "Дворянській Садиби" спочатку Рекомед заповнити дефіцит вологи в губоких дермальних шарах, тоді й результат від процедури буде значно вище.

Ще один лідер річного ліфтингу - Біоліфтінг. Ця процедура впливу мікрострумами на одному з кращих в світі апаратів Gerard Oliver. Вона не тільки гарантує Вам суперліфтінг протягом тижня, усуне набряки і мішки під очима, але введе на задану глибину активи за типом шкіри (суха/жирна/зневоднена атонічная/зморшкувата) і забезпечить їх пролонгований ефект.


Це одна з найулюбленіших SOS-процедур наших клієнток і потужний лікувальний засіб при курсовому застосуванні.

Ін'єкції. Якщо мова йде про препарати контурної пластики і ботокса, то ніяких сезонних протипоказань немає. Навпаки, в період літніх відпусток до наших косметологів постійні клієнтки записуються заздалегідь: підкоригувати "губки", прибрати "носогубку", "освіжити" Ботокс. У відпустку всі хочуть їхати "на піку форми".

Мезотерапія влітку має свою спрямованість. В основному це програми по корекції фігури або лікувальні курси для особи (наприклад: проти куперозу, гіперпігментації).

Величезним попитом користується биоревитализация.

Якщо Ви маєте намір скористатися однією з цих процедур, пам'ятайте , що на три дні варто забути про купання і засмагу, а в перший добу необхідно протирати обличчя хлоргексидином і по можливості накласти мазь Траумель.

ФОТОДИНАМІЧНОГО процедури. Фотоепіляція, так само як і інші фотодинамічні процедури влітку не рекомендована. Справа в тому, мішенню фото- є меланін, який міститься в волосі, а увага перемикає на себе меланін в надлишку перебуває в засмаглій шкірі.

З іншого боку, якщо Ви згодні відмовитися на час від засмаги, або хочете видалити волосся в зонах, не схильних загару, то можна не вважати літо протипоказанням для процедури фотоепіляції.

Зараз створені новітні системи для фотоепіляції з можливістю адаптації та диференційованим підходом до Вашої шкірі. Режим підбирається як в залежності від її цветотипа, так і від ступеня засмаги, а також з урахуванням кольору небажаного волосся.

Лазерна косметологія завжди вважалася не кращим вибором для літнього періоду. Але це стосується в першу чергу CO2 лазерів, тобто лазерів, що викликають контрольований опік і, як наслідок, мокнучу кірку. Це може призвести до гіперпігментації при активному сонці та інфікування в жарку погоду.

Ербіевий (т.зв. "холодний") лазер не вимагає настільки суворих обмежень, використовується в кращих клініках світу в т.ч. в "сонячних" країнах і дозволяє здійснювати і в літній час повний спектр лазерних процедур: фракційний лазерний термоліз, лазерний пілінг, шліфування розтяжок. А ось видаляти родимки иили новоутворення влітку не рекомендується.

Завершити огляд косметології в літній період можна тільки побажанням не старатися надмірно з сонцем і не залишати без професійної уваги свою шкіру в літній період.

Ми оснастили медичне відділення центру "Дворянська Садиба" новітнім обладнанням, частина якого є унікальним: ряд послуг надається тільки в "Дворянській Садибі". У нас працюють лікарі дерматокосметологи з величезним досвідом роботи. Все це дозволяє зробити для Вас процедури літнього періоду ефективними, безпечними та комфортними.
Нехай найспекотніше літо залишить у Вас тільки позитивні враження про запам'ятовується відпочинок і красі ...

ДО: ПІСЛЯ:

ДО: ПІСЛЯ:

ДО: ПІСЛЯ: