Мелірування волосся вважається однією з найбільш затребуваних перукарень процедур. Так само як на стрижки, зачіски і фарбування волосся на мелірування теж існує мода.

Які техніки застосовуються при мелірованії волосся? Що буде модним прийдешньої осені 2010? Як підібрати для себе підходящу техніку мелірування? Можна робити мелірування самостійно?

На ці та інші актуальні питання про перспективи перукарської моди 2010 - 2011 відповідають стилісти Студії SPA - Coiffure центру "Дворянська Садиба".

Отже, мелірування прийнято вважати часткове знебарвлення волосся, іноді з одночасним тонуванням знебарвленого пасом. У цьому випадку мова йде про фарби для мелірування.

До числа найбільш відомих технік мелірування відносять:

Шатушь - мелірування частими, тонкими, хаотично розташованими пасмами з відступом від коріння. Відступ досягається за рахунок прикореневого начосом. Техніка застосовується в основному на довгому волоссі і створює ефект природно вигорілого волосся.

балаяж -мелірованіе тільки кінчиків волосся. Використовується на коротких стрижках і на текстурних стрижках середньої довжини. Може наноситися з гребінця, пальцями, пензликом за фіксованими пучками кінчиків

Скво - мелірування на пасма, викладені на спеціальне пристосування, як поля капелюхи

Флеш (хайлайтінг) - мелірування окремими довільними широкими пасмами , що створюють ефект вигорілого волосся
Геометричне - сегментарно мелірування за індивідуальними лекалами

За кількістю використовуваних кольорів або їх фіксованим сполученням мелірування може бути:

Простим (просте освітлення пасм)

багатобарвні: каліфорнійське (кілька співзвучних тонів); венеціанське (тільки теплі тони); креативне (з використанням яскравих тонів)

Мелірування дуже ефектно поєднується з подальшим тонуванням иили ламінуванням. Тонування иили кольорове ламінування пов'язує колірні нюанси в єдину систему, ансамбль, дозволяє їм виглядати максимально природно. Прозоре безбарвне ламінування надає глибину і багатогранність за рахунок гри світло-тінь.

Розвиток перукарень технологій вивело на подіуми два модних "фетиша", поєднали найцікавіше в техніках мелірування з ідеями багатоколірного мелірування. Ці дві тенденції відразу ж отримали звучні назви: "брондінкі" і "блонетка".

Брондірованіе (похідне від brown і blond). Це складне багатобарвне мелірування декількома близькими по тону відтінками з відступом від коріння. Як правило, воно супроводжується подальшим тонуванням. Виглядає це абсолютно натурально, як ефектно вигорілі каштанове або среднерусие волосся. Брондірованіе ідеально підходить для довгого волосся і виключно ефектно виглядає з легкими хвилями. Брондінкамі вже спробували бути абсолютна більшість найкрасивіших жінок планети. Багато з них так і продовжують залишатися в цій якості, змінюючи лише відтінки бронда, кількість і розташування мелірованого пасом.

блонетка (похідне від блондинки і брюнетки). Їх іноді ототожнюють з "брондінкамі". Однак, це не так. Блонетка передбачає більш контрастний перехід від темного фону до дуже світлого блонду.

Дуже популярний dirty blond - поєднання темних коренів і дуже світлих кінчиків.


Хоча виглядає це на перший погляд просто, в основі роботи - складна технологія колірної розтяжки. При невмілої роботі або самостійних експериментах, Ви отримуєте ефект неохайно відросло волосся, або рудо-жовтий ("недовибеленний") проміжок між власне корінням і кінчиками. А ось при правильному дотриманні технології особа стає значно "свіже", риси обличчя тонше, а волосся здається набагато густіше. Не випадково в серпні для зйомок останнього кліпу цей стиль вибрала красуня Бейонсе.

Одна з останніх модних тенденцій - сегментарно блондирование. Тільки на частини зачіски використовується дуже часте мелірування, решта ж волосся залишаються темного або навіть чорного кольору. Але підходить цей варіант, звичайно, тільки найбільш креативним.

Зараз дуже модним вважається бликовое мелірування кучерявого волосся. Однак з хімічно завитими кучерями так експериментувати не варто: занадто велике навантаження йде на волосся. А ось биозавивка чудово поєднується з мелірування.

Якщо говорити про модні тенденції, то в першу чергу слід зазначити, що найактуальнішим є використання високих технологій, що дозволяє при будь-якої інтенсивності і частоті мелірування зберегти здоров'я волосся без шкоди для естетичного результату. Зверніть увагу на те, як виглядають волосся голлівудських зірок. Практично всі вони пробували або носять багатобарвне мелірування, при цьому їх волосся виглядають розкішно. І справа не в тому, як вони відновлюють волосся, а в тому, що їм зовсім не доводиться це робити!

Довгий час вважалося, що мелірування має високий ступінь травматичності для волосся. Тому техніки, при яких меліровать не весь волосся, називалися щадними. Крім того, настійно не рекомендувалося меліровать раніше пофарбовані иили завиті волосся. Компанія Farouk Systems зробила прорив в перукарнях технологіях, розробивши єдину в світі систему безаммиачні мелірування. Вона представлена палітрою фарб для мелірування CHI Infra, безаммиачні осветляющим кремом the Blondest Blond і художніх Блондування Sun Glitz.

"Дворянська Садиба" - єдиний салон в Москві, що використовує лінії Farouk в якості основного бренду. Тому в стінах нашої Студії зачісок можлива реалізація будь перукарні фантазії. Ви можете дозволити собі змінюватися без жодного збитку для волосся, поєднуючи завивку, карвінг, випрямлення, мелірування і будь-які види фарбування.

Прийшовши в гідний салон, Ви можете бути впевнені, що Вашим чином займуться професіонали. Вони врахують Ваш цветотип, побажання, стан волосся і зачіску. Їм відомі всі новомодні тенденції і доступні прогресивні технології. Так чи варто експериментувати вдома самим з такою непростою процедурою, як мелірування, піддаючи ризику основне багатство жінки - волосся? ..