Неслухняні волосся, звичайна для міжсезоння проблема, особливо посилюється з настанням осені. І це невипадково: адже головною причиною "неслухняності" є зневоднення волосся.

Набагато складніше, коли на зневоднення накладаються такі складнощі як: неправильний ріст, проблемна структура, недостатня товщина волосини, різні ступені ушкодження. У цьому випадку рішення проблеми краще обговорити з професіоналами.

Стилісти студії SPA Coiffure центру "Дворянська Садиба" є не тільки експертами в області модних тенденцій, але чудово розбираються у всіх проблемах, пов'язаних з волоссям.

Вони розкажуть: Як впоратися з проблемою неслухняного волосся? Від чого волосся стають неслухняними? Які зачіски підходять для неслухняного волосся?

Зволоження волосся - перше завдання після літнього періоду. Не варто плутати зневоднені волосся з сухими: від зневоднення страждають як жирні, так і сухе волосся. Для домашнього догляду необхідно використовувати маски, шампунь і кондиціонер з ефектом зволоження. Ні в якому разі не купуйте живильну косметику: вона перевантажує волосся і робить важчою їх, не дозволяючи сформувати потрібний стайлінг. Тимчасово перестаньте використовувати прасування та плойки. Постарайтеся обходитися феном в режимі чергування "теплий-холодний повітря" і брашингом.

Якщо проблема турбує сильно, краще зробити процедуру зволоження на молекулярному рівні з пролонгованим ефектом в умовах салону. Процедура проводиться на апараті Takara Micromist, японською лідері апаратних технологій по відновлювальної терапії для волосся. Іноді буває достатньо однієї-двох процедур для того, щоб волосся перестали електризуватися і при термічному стайлинге (фен, щипці, прасування) швидко брали потрібну форму.

Окремий рада власницям кучерявого волосся. Щоб кучері виглядали красиво і текстурно, їх, навпаки, потрібно не тільки зволожити, але і "погіршити". Тому для кучерів використовуємо склади на масляній основі. Добре допомагають також сироватки для волосся на основі силікону.

Довготривала укладка, або карвінг - це дуже затребувана процедура у власниць тонких, рідкісних, слабких волосся. По суті, ця процедура - те саме що завивці волосся: під впливом складу для завивки волосся запам'ятовують бажану форму. Це може бути: легка хвиля; прикореневій обсяг; локальна завивка. Все залежить від професіоналізму майстра, форми і розмірів трансформерів, коклюшок, бігуді, а також їх розташування.

Якщо при цьому використовується складу для біозавивку, можна говорити назвати процедуру Біокарвінгом, або довготривалої біоукладкой. Він має ряд істотних переваг перед звичайним карвінгом:

  • Не залишає демаркаційної лінії при отрастании волосся.
  • Сходить м'яко.
  • Можливо поєднання біокарвінга з будь-якими процедурами по фарбуванню, Блондування і мелірування волосся.
  • Тримається довго (мінімум 3 місяці), тому немає необхідності використовувати ослаблений склад.
  • При необхідності при отрастании волосся можна без ризику зайвий раз пошкодити волосся зробити повторний біокарвінг або прикореневій біокарвінг

Процедури по Біокарвінгу обіцяють стати справжнім хітом осіннього сезону, тому легка природна хвиля лежить в основі більшості модних зачісок 2010-2011: Каре, боб, каскад, стрижки для довгого волосся.

Випрямлення волосся.


Хтось мріє про обсяг і локонах, а комусь цей обсяг набрид з дитинства! Для тих, кому вже втомився від прасок, прийшла пора зробити тривале випрямлення волосся, а ще краще Біовипрямлення волосся. У цьому випадку Ви будете гарантовані, що навіть у вологу погоду настрій не буде зіпсовано раптово завівшіміся кучериками.

Для відростаючих волосся можна зробити прикореневе біовипрямленіе. За особливою авторською технологією стилісти "Дворянській Садиби" роблять також часткове легке біовипрямленіе: замість неслухняних кучерів Ви отримуєте ефектну легку хвилю.

Ламінування волосся. Існують процедури зі спірним результатом: підходять не всім; результат не завжди очевидний і т.д. Так от, біоламінування волосся від Lebel Cosmetics - це процедура з безперечним результатом! Особливо це стосується новітньої розробки фітоламінірованія волосся.

При всій багатофункціональності та багатогранності естетичного ефекту, фітоламінірованіе наче створено для вирішення проблем неслухняного волосся:

  • Потужний зволожуючий і відновлюючий ефект
  • Потовщення волоса як мінімум на 10%
  • термопластичних покриває волосся плівки (як каучук запам'ятовує надовго форму при термостайлінге)
  • Володіє легкими вологовідштовхувальними властивостями і береже укладку у вологу погоду

Але головний бонус ламінування - це те, що воно фіксує (запечатує) і підсилює ефект будь-якої процедури для додання "послуху" волоссю: будь то зволоження, біокарвінг або біовипрямленіе.

Адаптовані стрижки. Багато людей страждають не тільки від небажаної структури і якості волосся (занадто тонкі, дуже жорсткі, сильно в'ються), але і від неправильного напрямку росту волосся. Правильним можна вважати такий напрямок, коли від верхньої точки тім'яної області волосся росте вниз до чола, скронь і шиї.

Трапляється так, що напрямок росту волосся відрізняється від норми: "все вперед", "дві маківки" і т.д. Для таких випадків звичайні лекала стрижок вже не підходять. Причому у різних людей стрижень волосини росте під різним кутом: від 10? до 90 ? Чим менше кут, тим більше "прилизаний" у волосся вигляд. Намагатися підняти таке волосся біля коріння надзвичайно складно.

У цьому випадку з модної колекції стрижок вибираємо моделі з урахуванням не тільки структури, а й особливостей росту волосся. Наприклад: "волосся" вперед можна обіграти за допомогою гіпермодних глибоких челок (прямих або навскоси); "Дві маківки" приховає ярусний каскад з м'якою хвилею; прилизаний вигляд волосся можна виправити за допомогою карвінгу, або обіграти ефектним градуйованим каре.

Насправді вирішити естетичну проблему неслухняного волосся досить легко. Головне, не завдавати їм шкоди бездумними процедурами, не палити без кінця прасками і щипцями, не намагатися порушити їх структуру дешевими хімічними засобами, піклуватися про їх здоров'я в міжсезоння. Дбайливе ставлення, хороший майстер і якісна косметика, вибирайте це, і волосся не забаряться відповісти Вам вдячністю і послухом ...