Дуже часто трапляється, що на вечірку або торжество ми збираємося в поспіху. Часу на відвідування салону немає, і доводиться обходитися своїми силами.

А адже це не так складно - зробити собі вечірню зачіску всього за кілька хвилин.

Кілька нехитрих правил дозволять вашому волоссю чудово виглядати , а сама процедура домашньої укладання стане необтяжливим приємним щоденним ритуалом.

Правила укладання волосся в домашніх умовах

По-перше, ефектно виглядати ваша зачіска буде тільки в тому випадку, якщо робити укладку в домашніх умовах на чисте волосся.
По-друге, після миття голови обов'язково подбайте про проведення процедури ополіскування. Використовуйте спочатку теплу воду, а відразу після неї - прохолодну. В результаті лусочки на кожному волосі закриються, завдяки чому волосся буде блищати й стануть більш гладкими.
Не забудьте, тільки що вимите волосся не потрібно відразу розчісувати. Це їх травмує, і від такої поспішності вони стають ламкими. Слід спочатку промокнути (але не витирати!) Їх сухим рушником, а потім взяти в руки фен і злегка підсушити. І вже після цього починати укладати.

Зробити волосся гладкими можна за допомогою прасування. Сухе волосся потрібно збризнути спеціальним засобом для захисту від нагріву і випрямляти пасмо за пасмом. Можна залишити волосся так чи зробити стильний проділ. Форма проділу залежить від вашого смаку. Волосся, які зібрані на потилиці, утворюють низький хвіст. Це дуже зручна зачіска.

Серед високих зачісок дуже поширена "черепашка".


Розчешіть волосся, зберіть їх на потилиці і укладайте їх на голові, поступово закручуючи їх від основи. Мушлю можна закріпити "крабом", шпильками або шпильками.

В урочистих випадках перед тим, як закрутити "черепашку", волосся потрібно завити і трохи начесати. Начісування можна заховати на маківці всередині зачіски. Волосся отримають додатковий об'єм. Кінці волосся можна не ховати в "черепашку", а випустити назовні. Вийде поєднання хвоста і "черепашки".

Стильну укладку в стилі "а-ля боб" можна зробити за допомогою фена, засоби для укладання, плойки середнього діаметра, затискачів для волосся і лаку суперсильною фіксації.

Зачіска: "кар'єристка"

Виділити у формі трикутника волосся на тім'яної частини голови, зафіксувати клемою для волосся. На решту волосся нанести мус середньої фіксації, все волосся зачесати у хвіст в потиличній частині голови.

Крок 2.
За допомогою плойки великого діаметру, підвити волосся в хвості і на тім'яної частини голови.

Крок 3.
Обробивши подвіти волосся воском для волосся, приступити до укладання волосся на тім'яної частини голови, у вигляді невеликого кокона, закріплюючи волосся за допомогою невидимок.

Крок 4.
Продовжуємо вільно укладати волосся на потиличній частині голови, фіксуючи їх за допомогою невидимок. Зафіксувати зачіску лаком середньої фіксації.