З настанням осені процедурою номер один стають пілінг. Мова йде саме про професійну процедурою, кардинально вирішальною ті чи інші проблеми шкіри. Нинішня осінь не тільки не стала винятком, навпаки, потреба в пілінгах возрасла. Цього літа шкіра мешканок мегаполісу пережила справжній стрес: інтоксикацію, підвищену інсoляцію, перегрів. Це не могло не позначитися на її здоров'ї і зовнішній стан.

Які види професійних пілінгів існують? Який пілінг краще? Як довго проходить реабілітація шкіри після пілінгу? На питання відповідатимуть лікарі дерматокосметологи центру "Дворянська Садиба", які мають значний досвід проведення хімічних і лазерних пілінгів для вирішення найрізноманітніших естетичних проблем.

Слово пілінг від англійського (to peel - лущиться, обдирати, ошкурівать) означає видалення епідермально - дермального шару до глибини проблеми. Іншими словами, ми отшелушивающего тим чи іншим спосoбом певний шар шкіри, щоб "дістатися" до її ідеального станом шару.

У період підвищеної сонячної інсоляції це загрожує пігментацією, в занадто морозну зиму - некомфортно для надто ніжної шкіри . Залишається осінь. В інший час року ми "пожинаємо плоди" того, що зробили в осінній період. Процес пілінгу супроводжується стимуляцією репаративних (відбудовних) функцій шкіри на клітинному рівні і створює максимально сприятливі умови для корекції безлічі шкірних проблем.

За глибиною впливу професійні пілінги діляться на поверхневі, серединні, поверхнево-серединні і глибокі. Останні робляться тільки в умовах стаціонару і мають тривалий період реабілітації. Решта - допустимі для проведення в амбулаторних умовах як послуга в салонах краси (бажано з медичною ліцензією) і клініках.

За характером впливу пілінги бувають механічні, хімічні та лазерні. Механічні пілінги в силу своєї травматичності і узкозадачності швидко відходять у минуле. У сeмействе же хімічних і лазерних пілінгів весь час відбувається еволюція, що розширює їхні можливості і мінімалізіруєтся ризики.

Найбільш популярні професійні хімічні пілінги в свою чергу діляться:
• За глибиною проникнення.
• За хімічним складом.

У складі хімічного пілінгу використовуються різні сполуки: органічні та неорганічні кислоти, луги, похідні фенолу. До числа найбільш популярних пілінгів відносять: AHA-пілінги, ТСА-пілінги, ретинолової пілінги, фенольні пілінги. Зараз все більшої популярності набувають багатокомпонентні пілінги в силу їх багатофункціональності та ефективності.

Крім отшелушивающих функцій хімічні пілінги виконують також провідну (транспортну) та лікувально-коригуючу (наприклад: антивікову, протизапальну, депігметірующую і т.д.) ролі. Однак, останнім часом все більшою популярністю став пoльзоваться лазерний пілінг, практика якого вже існує в кращих європейських клініках.

Лазерний пілінг - відносна інновація в сімействі пілінгів, але вже зараз існують відмінності в лазерних пілінгах, що визначаються типом лазера і довгої хвилі.

По суті, також як хімічний та механічний пілінги, лазерний пілінг видаляє епідермально-дермальний шар до глибини проблеми. Однак, за характером впливу, за ступенем травматичності, по прогнозованості результату він - абсолютний лідер. Справа в тому, що при проведенні лазерних пілінгів використовується складне оптичний пристрій для розділення лазерного променя на безліч фракцій. Іншими словами, відбувається видалення не всієї поверхні шкіри, а лише її мікропорцій. Це надає можливість при максимальній глибині впливу забезпечити мінімальний термін відновлення за рахунок збереження всіх систем життєдіяльності шкіри на незачеплених ділянках.

При лазерному пилинге ефект відновлення проявляється набагато швидше, ніж при будь-якому іншому пилинге аналогічної глибини. Особливо це стосується лазерних пілінгів, що проводяться на ербіевого лазерах останнього покоління з довгої хвилі 2940 нм.


При таких параметрах лазерний промінь на величезній швидкості "випаровує" верхній шар епідермісу, не встигаючи обпекти навколишні тканини. Залежно від заданих параметрів процедури процес абляції (випарювання) може мати або ефект глибокої шліфування, або пілінгу.

Якщо використовувати ербіевий лазер з меншою довгої хвилі, то він викличе тільки коагуляцію тканин і ефекту абляції (випарювання верхнього шару ) не вийде. Якщо використовувати для лазерного пілінгу CO2 лазер замість ербіевого, то відновний період буде в рази довшим. Крім того СО2 лазерами заборонена обробка таких чутливих зон, як зона навколо очей і губ.

Лікарі-дерматокосметологи центру "Дворянська Садиба" проводять процедуру лазерного пілінгу на новітньому ербіевого лазері останнього покоління з довгої хвилі 2940 нм Asclepion Dermablate Effect (Німеччина). Багатофункціональний лазерний комбайн оснащений самої високоточною оптикою в світі Karl Zeiss і володіє досконалою системою комп'ютерного контролю за процедурою.

Показання для лазерного пілінгу:

• Розширені пори, сліди від акне

• Комедони відкриті і закриті

• Дрібні і середні зморшки, в тому числі навколо очей

• Зниження тургору шкіри

• Нерівність рельєфу і пігментації

• Втомлена асфіксічная шкіра будь-якого типу жирності

Для тих, кого лякає слово "лазерний" можемо сказати, що виглядати після процедури лазерного пілінгу Ви будете значно краще, ніж після хімічного аналогічної глибини впливу, і термін реабілітації не займе довше 3-5 днів. При цьому Вам навряд чи буде потрібно випадати з соціального життя. Ви можете сміливо записуватися на процедуру лазерного пілінгу за 7 - 10 днів до відповідального події або заходу.

У першу добу після процедури будуть спостерігатися почервоніння шкіри і можливий незначний набряк. На другий день з'являється ефект бронзування (ефект засмаги в солярії). На третій день, як правило, починається мелкопластінчітое лущення. Вам навіть немає необхідності пояснювати щось домашнім і колегам: таке лущення протягом 2-4 днів настільки дрібнодисперсних, що помітно лише на дотик, і навіть дозволяє користуватися декоративною косметикою. При цьому, починаючи вже з 3 дня після процедури, Ви будете спостерігати значний ліфтинг, вирівнювання текстури шкіри, поліпшення кольору обличчя, згладжування пір. У Вас очистяться комедони, разгладятся дрібні і середні зморшки. Лазерний пілінг не має вікових протипоказань і може застосовуватися як активне профілактичний засіб для підтримки молодості і здоров'я шкіри.

Справедливості заради слід зазначити, що за один раз лазерний пілінг навряд чи вирішить такі "глибокі проблеми" Вашої як:
• Шрами постакне
• Глибокі зморшки і заломи
• Розтяжки, стрії
• Рубці і шрами
• Глибоко залягає поствоспалітельная/посттравматична пігментація

Вам знадобиться або курс з 4-6 процедур лазерного пілінгу, або 1-3 процедури фракційного лазерного термолиза. Але з цієї точки зору в плані вартості лазерний пілінг дуже вигідний: з одного боку дозволяє отримати ефект лазерної шліфовки, "розтягнутій" у часі, з іншого - без побічних ефектів і ускладнень з першого ж разу вирішує ті завдання, які під силу тільки курсовому застосуванню професійних поверхнево-серединних хімічних пілінгів.

Пілінг - це абетка краси і основа культури догляду за шкірою. Як жартують косметологи: "Найефективніший пілінг вже придумали в казці про Царівну-жабу, яка скинула шкіру і перетворилася на Царівну .." Але при нинішньому розвитку технологій це казка звучить цілком правдоподібно. Тільки от, який саме пілінг зуміє перетворити Вас в казкову красуню, визначать досвідчені професіонали ...

ДО ПРОЦЕДУРИ:

ВІДРАЗУ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ:

ПІСЛЯ 3 -х ПРОЦЕДУР: