Ви ніколи не замислювалися, чому, дивлячись на китаянок, часом буває складно визначити, хто перед вами - дівчина чи зріла жінка? Як їм вдається тривалий час зберігати молодість, жіночність і чарівність?

Так відбувається тому, що китайські жінки використовують передаються з покоління в покоління рецепти краси, засновані на травах, рідкісні види яких зустрічаються тільки в східному регіоні: наприклад, китайський дудник, ганодерма блискуча і астрагал.

Цілителі з Китаю вміють уповільнювати, а нерідко і зупиняти старіння організму, користуючись давнім досвідом. Деякі з цих секретів стали основою для створення косметичних масок Vikola (Вікол) - інтенсивних засобів догляду за шкірою. До процесу підбору компонентів для масок також залучалися і сучасні інновації. Тепер жінки можуть користуватися косметикою, створеної за унікальною технологією з лікувальних китайських трав.

До складу китайської косметики входять тільки натуральні речовини, які благотворно впливають на шкіру. Це і активні природні компоненти, і вітаміни, отримані з рослин.

До складу перловою маски для обличчя Vikola входить перловий порошок, який діє на шкіру, омолоджуючи її. Ця маска також рятує від чорних крапок і вугрової висипки. Маска для обличчя з есенцією бамбуковій солі допомагає втомленою шкірі виглядати свіжо і молодо.

Маска з екстрактом алое добре зволожує шкіру, одночасно борючись зі зморшками. Маска для шкіри навколо очей стимулює підшкірний кровообіг, усуває набряки, змушує м'язи повік бути в тонусі.

В основі дії всіх масок лежить принцип відновлення шкіри, стимулювання клітинних процесів; вітаміни і антиоксиданти активно борються з вільними радикалами, запобігаючи старінню.


Маска для обличчя Вікол з алое є ще й лікувальною, усуваючи запальні процеси і сприяючи загоєнню дрібних шкірних пошкоджень. Загоює ефект надає і маска з бамбуковою сіллю - вона стимулює захисні процеси в шарах шкіри, з якими стикається. Подібним властивістю володіє і перлова маска.

Після застосування китайських косметичних масок Vikola практично відразу відчувається позитивний результат: шкіра обличчя стає доглянутою, бархатистою на дотик і більш гладкою. З часом виникає підтягнутість, чіткість ліній особи. Процес старіння клітин сповільнюється, поступово повертається пружність, зникає зайва пігментація.

Регулярне використання цієї косметичної продукції дійсно допомагає зберегти прекрасну зовнішність. А що може бути бажанішим для жінки, ніж її квітучий, що викликає захоплення оточуючих вид?

Офіційний постачальник - компанія Вікол, що представляє на російському ринку лінійку лікувальної продукції, виготовленої в Китаї, в тому числі лікувально-профілактичні прокладки і маски для обличчя марки Вікол (Vikola). Якість і безпека прокладок, пластирів і косметичних масок Vikola підтверджено російськими сертифікатами.