http://beauty./

Мягко і ефективно діють різні косметичні рідини для очищення обличчя і шиї.

Рецепти деяких з них, ми пропонуємо вам спробувати.

Липово-Ноготкова вода.

Чайну ложку суміші з подрібнених трав (хвощ, нагідки, суцвіття липи) залийте 200 мл ледь теплої води, залиште на 2 години. Потім закип'ятіть і знову залиште. У остигнула рідина додайте 10 мл (1 ложку) витяжки з ромашки.

Для догляду за блідою тонкою шкірою обличчя використовуйте наступні суміші.

хвощових-розмаринова вода .

Суміш подрібнених трав, таких як хвощ, розмарин, листя алтея, готується, як зазначено вище.

Лавандово-розмаринова вода.

50 г квіток лаванди, 10 г розмарину залийте білим сухим вином або 60-процентним спиртом так, щоб трави були покриті (1 сантиметр над поверхнею).

Залиште на 2 тижні в темному місці, після чого розлийте в пляшки з темного скла. Можете використовувати цю воду вранці для протирання обличчя і шиї або ж розведену наполовину з настоєм квіток липи - для очищення шкіри обличчя.

Вино розмаринова для пружності шкіри.

Розмарин - 40,0 грамів (частин)
Хвощ - 40,0
Нігтики - 20,0
Ромашка - 10,0
Арніка - 5,0 частин.Всипте трави в запітнілу пляшку, закупорте. На наступний день залийте сухим червоним вином, підігрітим в каструлі з гарячою водою. Через 3 тижні злийте. Для протирання візьміть 1 ложку вина розмаринової на 100 мл кип'яченої води.

Рідина з квіток коров'яку.

50 г коров'яку залийте білим вином. Витримайте 2 тижні в темному приміщенні і розлийте по темних пляшках. Протирайте раз в день обличчя і шию.

Бананова рідину.

1 банан дрібно поріжте, залийте 150 г спирту (45 ° С), додайте 10 мл гліцерину. Через 10 днів, злийте, додайте 50 г дистильованої води. Зберігайте в темних пляшках.

Огіркова рідину, відбілююча шкіру і робить її пружною.
1 середній огірок дрібно поріжте, додайте 1 чайну ложку меду. Залийте 150 г спирту (45 ° С), на інший день додайте 50 г саліцилового спирту.

Через 10 днів процідіть. Застосовуйте рідина для протирання шкіри, розводячи наполовину з дистильованою водою.