http://womancommunity.ru/

Дисбаланс шкіри - мабуть, найактуальніша проблема для дівчат молодше 30. Шкіра - суха на лобі і жирна на носі виглядає не тільки не естетично, але і може привести до появи прищів.

Причина сухості шкіри на лобі - недостатня активність сальних залоз. Тому, мити суху шкіру треба кип'яченою водою. До кип'яченій воді можна додати трохи гліцерину.

Суха шкіра не переносить мила, так що краще мити обличчя висівками. Мигдальні висівки містять достатньо кількість жиру і абсолютно не дратують пори сухої шкіри.

Вечорами можна користуватися вазеліновим, або рослинним маслом, а так само зволожуючими кремами.

"Жирний" ніс - так само не є жіночою прикрасою. Він блищить, а в жарких приміщеннях - червоніє. Сальна залоза працює в протилежну сторону і перенасичує шкіру носа жиром ...

Щоб відновити баланс, потрібні кошти, які ідеально хороші як для сухої, так і для жирної шкіри + дещо які спеціальні елементи.

Для відновлення балансу шкіри (зволожити суху шкіру на лобі і позбутися від сального блиску в області носа) відмінно підійде серія Skin Adapt Olay, або OXYGEN BOTANICALS.


(в серію входить скраб, гель, тонік, очищаючі серветки) - ці засоби відповідають одночасно сухим і жирним ділянок шкіри, а так само якісно очищають шкіру від макіяжу та інших забруднень.

Перевага для комбінованої шкіри полягає в тому, що всі ці продукти не є комедогеннимі (тобто не закупорюють пори) і підтримують оптимальний балансу шкіри.

З ранку найкраще вмиватися термальною водою Uriage - вона живить пори. Використовуйте матирующие серветки, вони допоможуть зняти жирний блиск. Обов'язково зволожуйте шкіру і вранці, і вночі.

Проти жирного блиску відмінно підійде продукція компанії Eveline - вона підсушує шкіру, але не на шкоду порам. Результат проявляється через пару тижнів - баланс шкіри нормалізується.

Якщо ж вам потрібен швидкий ефект - зверніть свою увагу на косметичну продукцію Мері Кей. Тонізуючий лосьйон від Мері Кей містить гормони, завдяки чому шкіра швидко стабілізується.