Сьогодні контурна пластика обличчя - це інноваційний метод сучасної естетичної медицини, за допомогою якого можна відкоригувати форму носа, збільшити губи , змінити овал обличчя, розгладити мімічні зморшки і т.д. Прибрати недоліки, підкреслити виразність зовнішності, безпечно омолодити шкіру обличчя Вам допоможуть фахівці медичного центру "Досконалість".

Суть цієї популярної методики полягає у введенні спеціальних препаратів-заповнювачів (філерів) під шкіру в тих місцях, де це необхідно . В основу філлерів входить гіалуронова кислота, яка має властивість притягувати і утримувати молекули води. Після введення препарату шкіра стає більш зволоженою і природним чином набуває здорового сяючого вигляду.

Розгладити глибокі носогубні складки, прибрати дрібні зморшки навколо очей, збільшити губи, відкоригувати форму губ, надати їм додатковий обсяг, підтягнути шкіру і навіть змінити форму носа можна швидко і безпечно за допомогою ін'єкцій гелів на основі гіалуронової кислоти.

Дані препарати абсолютно нешкідливі, не викликають алергічної реакцій і запалень. Заповнювачі відмінно взаємодіють з усіма тканинами нашого організму, тому введення препарату добре переноситься і не викликає ущільнень у шкірі.

Процедура збільшення губ за допомогою філерів триває від 10 до 30 хвилин.


Результат тримається протягом 8-10 місяців. Після закінчення даного періоду часу заповнювач повністю виводиться з організму. Процедуру можна повторювати, не чекаючи повного виведення препарату.

На сьогоднішній день контурна пластика обличчя є унікальною системою процедур, що здобула безліч позитивних відгуків як серед фахівців, так і серед клієнтів. Метод корекції зовнішності за допомогою контурної пластики допоможе швидким і безболісним шляхом скоротити носогубні складки, змінити і підтягнути овал обличчя, усунути зморшки в куточках очей і навколо очей, розгладити міжбровні зморшки. За допомогою контурної пластики можна підняти брови, усунути навислі повіки, зменшити глибину носо-сльозних борозен і т.д.

В результаті, Ваша шкіра омолодиться, підтягнеться, стане більш пружною і зменшиться кількість зморшок. Результат зберігається від 6 місяців до 2-3 років. Контурна пластика допомагає повернути красу і молодість Вашій особі за допомогою безопераційних методів сучасної косметології.