У будь-якому віці нашій шкірі властиві свої особливості. Після 30-ти років синтез колагену і еластину в шкірі помітно сповільнюється, з'являються перші зморшки і припухлості, колір обличчя стає тьмяним. Після 40 змінюється овал обличчя, зморшки стають глибшими, різко позначаються носогубні складки.

В наших силах уповільнити процес старіння. Можливості сучасної косметології практично не мають кордонів: апаратні та ін'єкційні методики, професійні процедури та ефективні домашні засоби.

Професійна консультація лікаря-косметолога медичного центру "Досконалість" допоможе підібрати найефективніші з актуальних антивікових методик.

3D-мезоніті. Тривимірний ліфтинг мезонітямі

Забудьте все, що вам було раніше відомо про Стек гілок підтяжки обличчя. З появою мезонітей всі ці технології ("золоті нитки" та інше) залишилися в минулому, С мезонітямі став можливий повноцінний безопераційний ліфтинг обличчя всього за півгодини. Мезоніті - це найтонші біодеградіруемие (саморассасивающіеся) нитки, які дозволяють повернути молодий овал обличчя. Результат помітний відразу після процедури і зберігається протягом 2-3-х років. Ефект звикання відсутня.

Омолоджуючу дію мезонітей буде ще більш вираженим, якщо через кілька днів після ліфтингу закріпити результат ін'єкційними і апаратними процедурами.

Контурна пластика, біоревіталізація, мезотерапія - це три взаємодоповнюючі ін'єкційні методики, які дозволяють окреслити контури особи, повернути шкірі свіжість і пружність, наситити її мікроелементами і вітамінами, скорегувати різні недоліки (купероз, пігментація, лущення).

Ін'єкційна контурна пластика дозволяє досягти точених рис обличчя.


Спеціальні препарати (філери), що вводяться під шкіру дозволяють не тільки повернути шкірі свіжість і пружність, але і скоригувати недоліки особи, зберігши його індивідуальні риси.

Биоревитализация (підшкірні ін'єкції гіалуронової кислоти) надає шкірі свіжість і зволоженість. Вона дозволяє поліпшити колір обличчя, підвищити тонус шкіри, усунути зморшки і пігментні плями, а також купероз (розширені судини).

Мезотерапія - коктейлі краси для шкіри. У клініці "Досконалість" мезо-коктейлі складаються строго індивідуально для кожного пацієнта. Мезотерапія - відмінний спосіб відновлення шкіри, насичення її корисними речовинами, усунення різних дефектів.

Додатковий догляд

Результат антивікових процедур триватиме значно довше, якщо не забувати про регулярному догляді за шкірою. Бажано не рідше одного разу на місяць відвідувати косметолога для професійного догляду за шкірою. Косметологічні процедури догляду за шкірою, такі як пілінги і маски, необхідні для очищення шкіри від відмерлих рогових клітин, харчування та насичення її активними речовинами. Регулярний догляд допоможе шкірі впоратися зі стресами і виглядати сяючою і свіжою.

Молоді руки

У боротьбі з віковими змінами шкіри не можна забувати і про руки. Руки часто набагато красномовніше говорять про віці, ніж обличчя. Шкіра рук дуже тонка, без жирового прошарку, вона щодня піддається агресивному впливу і старіє раніше, ніж особа. Більшість антивікових процедур для обличчя підходять і для шкіри рук, як регулярного догляду їх можна доповнити парафіновими ваннами і СПА-процедурами.