У всі часи люди прагнули зберегти свою красу і молодість як можна довше. На сьогоднішній день на ваш вибір пропонується маса процедур, які володіють подібним ефектом. Одна з них, лазерна дермабразія, являє собою омолодження шкіри за допомогою лазера.

Лазерне дермабразия є процедурою першого вибору для усунення перших дрібних зморшок, сухості і лущення, пігментних плям і рубцевих змін шкіри (постакне).

Крім того, лазерна дермабразія дає можливість нівелювати наслідки впливу ультрафіолетових променів, що є основною причиною старіння шкірного покриву. Ультрафіолет висушує клітини шкіри, таким чином сприяючи їх передчасної загибелі. Лазерна дермабразія здатна делікатно і точно випарувати вже омертвілі та пошкоджені клітини, одночасно стимулюючи регенерацію нової здорової і молодий шкіри. Дермабразия добре переноситься і не вимагає тривалого реабілітаційного періоду.

Основними рекомендаціями до проведення даної процедури є:
• дрібні зморшки, розташовані як локально (навколо очей, губ, носа), так і по всьому особі ( дробнозморшкуваті тип старіння);

• наслідки вугрової хвороби (рубці постакне);

• застарілі пігментні плями, видалення яких за допомогою інших методів не принесло бажаного результату;

• корекція деяких видів рубців і небажаних татуювань;

• ліктьовий і колінний гиперкератоз;

• в'ялість шкіри внутрішньої поверхні рук і стегон;

• помітні розширені пори .

Під час лазерної дермабразії промінь проходить через спеціальний сканер і генерує в шкірі мікротермальние зони ушкодження, що чергуються з зонами незачепленої тканини.


Живі клітини шкіри активно регенеруються. При цьому побічні ефекти від лазерного омолодження практично виключені. Для знеболення на шкіру обличчя наноситься анестезуючий мазь. Перевагою апарату SmartXide DOT2, що застосовується при лазерної дермабразії, є велика кількість налаштувань лазерного впливу при шліфовці і можливість вибору відстані між мікротермальние зонами для кожного конкретного випадку.

Лазерне омолодження володіє неперевершеною ефективністю в поліпшенні тонусу і текстури шкіри, видаленні розширених пор і перших ознак фотостаріння. Працюючи у фракційному режимі, лазер "стовпчиками" випаровує тканини, щоб на місці зон пошкодження сформувалася молода, здорова шкіра, позбавлена колишніх недоліків.