Осінь і зима 2014 обіцяють бути "кучерявим", тому, якщо Ви давно мріяли про те, щоб зробити завивку, саме час виконати задумане.

Про те, як правильно підібрати тип і стиль завивки для Вашої форми обличчя і відповідно до наймоднішими тенденціями, розкажуть стилісти центру краси Дворянська Садиба.

Отже, основні ідеї, які пропонує наступаючий сезон:

  • "Кудрі як вони є" - об'ємні зачіски для довгого кучерявого волосся
  • Кудрі будь-якої довжини і конфігурації на косий проділ
  • Частково "вичесати "зачіски в стилі вінтаж (одночасно гладка і кучерява текстури)
  • М'які хвилі в стилях" природність "і" гранж "

Хтось віддасть перевагу кучері у вигляді укладання на один вечір, хтось у вигляді завивки - на цілий сезон.


Кожен з варіантів має свої переваги. Але спільним для них є індивідуальний підбір форми і розміру завитка.

Строго кажучи, якщо Ви обираєте завивку, то вона повинна органічно доповнювати Ваш образ. Підібрати завивку за типом обличчя - головне завдання стиліста.

Отже, дрібні кучері і завитки - зачіска не для всіх. Можна поекспериментувати з такими на один вечір, але в якості довготривалої завивки використовувати їх досить клопітно, і підійдуть вони не кожній. Стилісти знають, що крім представниць негроїдної раси невеликий завиток підходить тільки дівчатам з тонкими рисами обличчя. А ось середні або великі кучері і хвилі підходять практично всім.

Якщо Ви зважилися зробити завивку або довготривалу укладку, хороший майстер обов'язково врахує тип Вашого обличчя і неодмінно підбере варіант стрижки для кучерявого волосся.