З ранньої молодості всім нам добре знайоме таке словосполучення як стайлінгові кошти. Колись для фіксації волосся замість лаку використовували цукрову воду, а замість гелю - різні масла. Тільки в 1955 році стали з'являтися у продажу перші укладальні кошти, які за своїм складом були далекі про сучасні. Незважаючи на те, що вони шкодили структурі волосся, тим не менше, ці кошти користувалися величезною популярністю.

Сучасні стайлінгові кошти навпаки, сприяють захисту і зміцненню волосся. З кожним днем в області професійної косметики для волосся з'являються все нові і нові засоби укладання. Щоб розібратися в них і виявити найбільш відповідні для себе не вистачить і життя. Замість того щоб випробувати на собі кожне знову випущене засіб, варто визначити для себе одного або двох виробників професійної косметики для волосся і стежити за їх новинками. Наприклад, компанія "Helen Seward" професійно працює вже більше сорока років.

При виготовленні професійної косметики за основу беруться натуральні екстракти рослин і квітів, що сприяє не тільки збереженню структури волосся, але її харчуванню, зволоженню і зцілення. І стайлінгові кошти тут не виняток. Вся лінійка стайлінгу "Helen Seward" містить натуральні інгредієнти, що захищають волосся не тільки від погодних умов, але від забруднень навколишнього середовища. До складу засобів входить: алое вера, бавовняне масло, натуральний бджолиний віск, рослинна смола, екстракт соняшника, бавовни і провітамін В5.

В стайлінгові лінійки Helen Seward можна виділити наступні оригінальні засоби:

- Спрей для укладання кучерявого волосся Спеціально розроблений для людей з кучерявим волоссям.


Сприяє еластичною і гнучкою фіксації, не склеює локони і роблячи їх більш слухняними.

- Кондиціонер для тестурірованія волосся з термозахистом Виконує функцію антистатичний, розпрямляє і зволожує волосся.

- Сироватка з термозахистом для запаювання посічених кінців Сироватка покриває волосся захисною плівкою, яка зволожує і живить кінчики волосся.

-Карандаш для структурування волосся Надає обсяг як коротким так і довгим волоссям. Спеціально створений для молодіжні креативних зачісок.

-Спрей для фіксації без газу Швидко висихає і не склеює волосся. Не залишаючи слідів надає блиск і еластичність.

-Гідрогель для створення ефекту мокрого волосся Завдяки йому можливо створити ефект "мокрого волосся", який при змочуванні водою може бути реактивований.

-Моделірующій спрей з УФ - фільтрами Захищає волосся від зовнішніх факторів, допомагає зберегти об'єм волосся.

Цього року компанія "Helen Seward" стала номінантом Європейської Премії в галузі краси і здоров'я "Аврора", що в ще більшому ступені підкреслює надану довіру, як з боку професіоналів, так і з боку звичайних міських жителів.

Офіційний представник "Helen Seward" по Росії компанія Profcapelli - profcapelli.ru

d2b6043e84b2aebc95a2faf382bde230/european.awards