"Меж досконалості немає!". Особливо це вираз підходить жінкам, які прагнуть підтримувати красу і молодість протягом усього життя. Для них зовнішність є основою основ, тому пані стежать і доглядають за собою особливо ретельно. У сучасному світі існує багато способів доглядати за обличчям і тілом, так що - було б бажання!

Один з ефективних методів, що допомагає найкращим чином зберегти привабливість і молодість особи - регулярне чищення шкіри. Але не просто чистка, у загальноприйнятому розумінні: вмитися, зняти макіяж і, максимум, скористатися скрабом. Ні, це щоденні процедури, які щось і чищенням назвати складно. Ефективною чищенням називається комплексна чистка обличчя , в ході якої на шкіру виявляється глибокий вплив. Таку процедуру провести в домашніх умовах просто неможливо, вона здійснюється тільки в салонах краси або косметичних кабінетах. І, звичайно ж, проводить дану процедуру фахівець з відповідною освітою, а в деяких випадках навіть лікар.

Етапи процедури

Як і кожна косметологічна маніпуляція, комплексна чистка проводитися в кілька етапів, з метою досягнення максимально ефективного результату. Повне очищення шкіри, а саме комплексна чистка обличчя - це масштабне дію, що віднімає не одну годину часу, дуже трудомістка і відповідальна процедура.

1. Перед початком потрібно зробити демакияж особи, тобто поверхневе очищення шкіри від декоративної косметики.

2. Більш ретельне очищення шкіри спеціальними косметичними засобами, гелем або пінкою, видалення бруду і пилу з шкіри.

3. Глибоке пілінгові очищення для видалення верхнього шару ороговілих частинок шкіри.

4. Розпарювання шкіри. Для конкретного типу - окремий метод: холодний або за допомогою вапоризатора.

5. Найважливіший етап - видалення з поверхні шкіри, що омертвіли її часток, сального секрету, ороговілих лусочок.


Проводитися це як вакуумним, ультразвуковим, мануальним, броссажним або інструментальним методами.

6. Загоєння, заспокоювання шкіри обличчя після пророблених маніпуляцій за допомогою спеціального масажу, маски.

7. Заключний етап не менш важливий - це препаратний звуження пор, нанесення згідно типу шкіри того чи іншого виду крему.

Показання та протипоказання проведення чистки

Цю процедуру косметологи радять робити регулярно всім жінкам. Тому що комплексна чистка обличчя дає можливість глибоко і правильно очистити шкіру, мінімально травмуючи її поверхню, видалити забруднення у вигляді чорних крапок, вилікувати шкіру обличчя від вугрової висипки. Її дія спрямована так само на поліпшення кольору обличчя, вирівнювання самої структури шкіри. Користь такої чистки очевидна!

Протипоказань у даної методики набагато менше. Наприклад, таку чистку не можна проводити при запальних процесах (захворюваннях) шкіри; якщо судини занадто близько розташовані до поверхні шкіри або дуже крихкі; шкіра обличчя гіперчутлива; наявність купероза. Однак при наявності даних факторів косметолог може підібрати індивідуальний варіант, який зробить можливим здійснення комплексного очищення обличчя.

Шкіра обличчя кожен день піддається впливу сонячного випромінювання (ультрафіолетового впливу), впливу вітру, пилу, морозу, що значно погіршує її стан. Тому особа, як ніякий інший ділянку тіла, потребує особливого і ретельного догляду.

Похід до косметолога поверне шкірі обличчя свіжість, чистоту, молодість, і нехтувати цим не варто ніколи!

Записатися на безкоштовну консультацію з фахівцем центру апаратної косметології "Вірсавія", Ви зможете за телефоном: (495) 517-66-20, 917-44-35