Тредліфтінг мезонітямі - це нова естетична методика ліфтингу і зміцнення провисших тканин з використанням мезонітей. Практикуючі лікарі - косметологи впевнені: Стек гілок підтяжка шкіри стане одним з лідерів ринку естетичних послуг 2013 року, наблизившись до самих затребуваних на сьогоднішній день методиками - лазерному та ін'єкційному омолодженню.

Від "Мезо" технологія взяла кріплення нитки безпосередньо до голці, точно такий же тонкої і "незримою", як і при використанні в мезотерапії. Від "НИТОК" отримано те, що, власне, закріплює матеріалом у ході ліфтингу залишається розсмоктується нитку.

В Америці на Стек гілок ліфтинг взагалі справжній бум: стежать за своєю зовнішністю американці підтягують за допомогою ниток і обличчя, і тіло . Оскільки, сучасні нитки прості в своїй імплантації під шкіру, міцно і довго утримують її в новому положенні, не проглядаються під нею, чим грішили їх аналоги минулих поколінь. Вони дають миттєвий ефект ліфтингу, не залишають слідів в місцях введення, не дають набряклості. 3D мезоніті дуже тонкі, але в теж час міцні: вони швидко підтягують шкіру і добре фіксують її в заданому лікарем положенні. Армування ефективно як у випадку усунення вікових зморшок (що з'явилися з роками), так і структурних (що є особливістю будови особи). Тому ліфтинг мезонітямі показаний пацієнтам різного віку.

За допомогою мезонітей можна моделювати овал обличчя:

 • підняти брови (щоб погляд був більш відкритим);
 • підняти куточки губ (щоб позбутися від втомленого виразу обличчя);
 • згладити носогубні складки;
 • усунути вертикальні і горизонтальні зморшки на лобі, які дуже старять обличчя;
 • прибрати як дрібні, так і більш глибокі зморшки по нижньому століттю.


  Крім цього, існують певні техніки введення ниток в область шиї і другого підборіддя. Після введення мезонітей друге підборіддя зникає, також, як і зморшки і складки на шиї, так як відбувається найпотужніша підтяжка тканин.

  Крім ліфтинг-ефекту, 3D мезоніті забезпечують ще й 100% -е омолодження шкіри. Вони створені з біосумісного з організмом людини медичного шовного матеріалу полідіаксона, застосовуваного в хірургії вже більше 10 років. Саме полідіаксон, введений в шкіру, змушує основні клітини шкіри (фібробласти), що відповідають за молодість і красу, синтезувати колаген.

  При певній техніці введення мезонітей посилюється мікроциркуляція крові, здійснюється виведення зайвої рідини з організму. Це, в свою чергу, призводить до зменшення обсягів тканин, розгладженню шкіри, усуненню целюліту. Тому, крім фейсліфтінга, процедура мезоніті може використовуватися в будь-якій зоні, де необхідна швидка і безпечна підтяжка: шкіра живота, зона декольте, стегна, сідниці, внутрішні поверхні плечей і стегон.

  Переваги 3D-мезонітей :

 • мезоніті виготовлені з саморассасивающіеся матеріалу-полідіоксанона;
 • абсолютно безпечні для організму;
 • немає реабілітаційного періоду;
 • ефект після першої процедури;
 • сумісність з іншими процедурами;
 • чудовий омолоджуючий результат і ліфтинговий ефект протягом 2-х років.