Абсолютно кожній людині відомо, що особа - це його "візитка". Доглянуте, акуратне, чисте обличчя доставляє задоволення будь-якій погляду. Як же зробити так, щоб в нашій особі "не розчарувався" жоден погляд? У цьому нам допоможе сучасна косметологія, яка здатна творити чудеса!

Лазерний пілінг (лазерна шліфовка шкіри) - це абсолютна інновація в сімействі пілінгів, прекрасний спосіб усунути недоліки шкіри, допомогти їй оновитися і виглядати більш молодою і здоровою.

Процедура прибирає поверхневі сліди старіння шкіри. У ході процедури лазерний промінь, проникаючи на невелику глибину, випаровує воду в клітинах епідермісу, тим самим викликаючи відлущування верхнього шару шкіри.

За рахунок усунення старих шарів, а потім регенерації, шкіра повністю оновлюється і стає пружною, сяючою , еластичною, виглядає набагато молодше і свіже.

Ця процедура допоможе позбавитися від зморшок, родимок, рубців після вугрової хвороби, пігментних плям і інших дефектів шкіри. Лазерний пілінг обличчя дає можливість оновити і підтягнути шкіру і є відмінним стимулятором для вироблення колагенових волокон в клітинах шкіри.

Таким чином, лазерний промінь - це чудова альтернатива багатьох пластичних операцій, що в свою чергу позбавляє від оперативного втручання та можливих негативних наслідків після його проведення.

Результати лазерної дії:

 • Віддаляються мертві клітини
 • Поліпшується кровообіг
 • Підвищується синтез колагенових і еластинових волокон
 • Розгладжуються зморшки
 • Віддаляються рубці
  Після закінчення лазерної обробки накладають захисний шар лікувального гелю, який сприяє загоєнню шкіри і оберігає її від проникнення мікробів.
 • Кілька днів після процедури оброблену поверхню необхідно ретельно оберігати: уникати подряпин, контакту з водою, не використовувати шкірних очищувальних засобів, застосовувати сонцезахисний крем з високим фактором захисту.

  У результаті приваблива шовковистість шкіри обличчя, здоровий колір, рівний тон.


  І ніякого секрету!