Популярність газорідинного пілінгу зараз значно зросла, і численні клієнти косметологічних салонів по всій Росії стали шанувальниками даної процедури. Як стверджують косметологи, процедура ефективна при лікуванні самих різних дефектів шкіри. У цьому діапазоні можна розглядати лікування як звичайних зморшок, так і вугрової висипки. Ще один плюс такого пілінгу в тому, що він доступний пацієнтам незалежно від сезону, і до того ж не дає хворобливих відчуттів.

Основою газорідинного пілінгу є газ і рідина, що зрозуміло з назви процедури. У спеціальному апараті вони розганяються до надзвукової швидкості. Далі відбувається вихід утворився потоку з трубки, і направлення його на ділянки, що вимагають впливу. У підсумку, суміш розширює волосяні фолікули, краплі на високій швидкості зачіпають глибокі шкірні шари. При цьому верхні шари счищаются, забезпечуючи шкірі ретельне оновлення. Особа отримує максимальне зволоження, так як в тканинах відбувається посилене кровообіг.

В даній процедурі рідиною є фізіологічний розчин, тим не менш, він може бути замінений на будь-який лікарський речовина, яка лікар вважає за доцільне використовувати при роботі з пацієнтом . Тривалість газорідинного пілінгу починається від двадцяти хвилин, але іноді проводиться цілу годину.


Відразу після сеансу можна милуватися ефектом, але щоб результат був закріплений, потрібно не менше п'яти сеансів. Надзвукова струмінь може бути застосована раз на тиждень, не частіше.

При надзвуковому пилинге немає необхідності використовувати анестетики, як це буває при хімічному пілінгу. Також приємно, що доставка в шкіру корисних компонентів відбувається без проколів, тобто, неінвазивним методом. Газорідинна струмінь має охолоджуючу дію, і це дає можливість пацієнту відчувати себе абсолютно комфортно, навіть коли виникають перші ознаки "кров'яної роси". Крім того, що немає сезонних обмежень, черговим плюсом є мінімальний відновний період, тому процедура не заважає звичайному життєвому ритму.

Глибина впливу такого пілінгу різна, і регулюється косметологом. Метод прекрасно підходить як для лікування шкіри, так і для профілактичних процедур та догляду. Газорідинний пілінг покращує колір шкіри, справляється зі зморшками, стимулює лімфу, очищає, позбавляє від рубців і пігментації.

Записатися на безкоштовну консультацію з фахівцем центру апаратної косметології "Елосмед", Ви зможете за тел. (495) 545-15-10, 624-21-41