Журнал Allure назвав Лосьйон elure ™ виробництва компанії Syneron (Ізраїль) "Краще антивіковий засіб для боротьби з пігментацією" у своєму щорічному огляді Найкраще в сфері краси , який публікується в жовтні кожного року.

Це друга перемога для elure ™ в огляді Найкраще в сфері краси журналу Allure; лосьйон і нічний крем elure ™ завоювали бажану нагороду в категорії Великі Сенсації в жовтні 2011 року. Журнал Allure вибирає своїх переможців, грунтуючись на реальних, гідних уваги результати.

Серед тисяч продуктів, що випускаються щороку, "це продукти, які дійсно поставляються на ринок", пише журнал, зазначаючи, що Лосьйон elure є одним з небагатьох продуктів, про який читачі повинні знати і мати.

Луї Скафурі - головний виконавчий директор Syneron, дав такий коментар: "Завдяки своїй видатній ефективності та безпеки, комплект elure дуже швидко став провідним засобом для домашнього застосування, рекомендованим фахівцями всього світу для корекції гіперпігментації.


Для нас велика честь отримати таку нагороду від провідного експерта з краси - журналу Allure.

На додаток до нагороди Найкраще в сфері краси, журнал Allure також назвав лосьйон elure одним із засобів в розділі "50 б'юті-продуктів - купити, перш ніж померти". Дерматолог, доктор медицини, член консультативної ради компанії Syneron Medical Леслі Бауманн, каже: "Мої пацієнти помічають зменшення гіперпігментації протягом 4 тижнів".

" ELURE безпечний, простий у застосуванні і працює на будь-якому типі шкіри ", - говорить Енн Чепес, доктор медицини, дерматолог, директор громадської ради лазерної дерматології Махнеттена в Нью-Йорку.

" Пацієнти повні ентузіазму, коли вони отримують швидкі результати без подразнень. Протягом місяця регулярного використання, шкіра стає більш сяючою, а тон рівніше ".

Для отримання більш повної інформації про ELURE і повної лінійці продуктів, відвідайте сайт www.elureskin.ru