Щасливі ті жінки, які не чули про пігментації. Хоча прояви її спостерігали багато - від звичайних веснянок до різких змін кольору шкіри на великих ділянках обличчя і тіла, - але не всі знають, що пігментація потребує лікування. Які для цього є сучасні засоби і не шкідливі вони?

Проблема пігментації

Пігментні плями на шкірі утворюються через активність барвника - меланіну, кількість його у різних людей неоднаково (чим і пояснюється таке розмаїття відтінків шкіри). При нерівномірному розподілі пігменту і утворюються плями.
Відомо, що пігментація може бути вродженою (родимки) і набутою (веснянки, хлоазми (мелазми), що виникають в основному на обличчі і шиї). Нерідко поява пігментних плям - сигнал про порушення роботи внутрішніх органів, зазвичай залоз внутрішньої секреції, тобто надниркових залоз, яєчників.

Експерти з краси - про пігментації

Одним з перших тему новітніх розробок проти пігментації піднімає відомий західний журнал Allure. З осені цього року "путівник краси" буде видаватися в нашій країні. Отже, про що говорять експерти?

Відомо, що агресивні процедури - хімічний пілінг шкіри, вплив лазера - вельми складно переносяться багатьма пацієнтами і вимагають довгої реабілітації. А якщо говорити про косметичні препарати, вони часто викликають роздратування на шкірі, - не кожен організм сприймає відбілюючий речовина гідрохінон в складі цих коштів.


Така думка доктора Лорі Брайтман з Центру лазерної хірургії (Нью-Йорк), що дала інтерв'ю журналу Allure.

Чи існує косметичний засіб, який усувало б пігментні плями без ризику для шкіри? Відповідь на це запитання знають ізраїльські вчені.

Унікальний відбілюючий комплекс Elure

Ізраїльська компанія Syneron пропонує передове рішення. Це професійна косметика Elure - препарати, що роблять м'яке відбілюючий вплив на шкіру. У той же час цей вплив настільки потужно, що результат його проявляється вже через тиждень!

Журнал Allure дізнався секрет новітньої розробки. Ефективність Elure - заслуга особливого запатентованого компонента меланозіма (Melanozyme). Інша його назва - лігнін пероксидази. Впливаючи на з'єднання меланіну, що накопичується на поверхні шкіри, Меланоз руйнує його (а не просто припиняє його вироблення, як інші речовини).

Препарати серії - лосьйон, нічний крем і засіб для вмивання - працюють м'яко і ефективно. В індивідуальних випадках косметологи рекомендують поєднувати Elure з іншими процедурами, щоб боротьба з пігментацією була комплексною.

Безболісність, стійкий і відразу видимий результат - ось що робить Elure хітом сучасної косметології!