Якщо порівнювати шкіру з іншими тканинами людини, то можна сказати, що її життя не відрізняється особливим комфортом. Середа мінлива, і відбувається постійний вплив ультрафіолетом, сухим повітрям, водою. Інтуїтивно, багато людей відчувають цей недолік, і намагаються хоча б трохи зігріти шкіру, зазнає нестачу внутрішнього тепла.

Для цього використовується грубка або сауна, а також пісок пляжу. Завдяки зовнішньому зігріванню, в епідермісі посилюється мікроциркуляція крові, таким чином, клітини більш повноцінно забезпечуються киснем, поживними речовинами, активніше видаляються продукти метаболізму і шкідливі речовини.

Насадка FRACTORA FIRM застосовується на платформі BodyTite - Invasix Ltd (Ізраїль) . Основою технології впливу є радіочастотна фракційна енергія, що має постійний контроль температури нагрівання шкіри.

В насадці FRACTORA FIRM використано змінне електричне поле, апарат генерує тепло, насичуючи їм навколишні тканини, їх температура підвищується на два-три градуси. Це дає можливість активізувати всі життєво-важливі процеси в організмі.

Перш за все, починає краще циркулювати кров, а це має першорядне значення для будь-якої шкіри, і особливо зрілою.
Завдяки активації відбувається інтенсифікація полісахаридів позаклітинного матриксу і синтезу білків. До того ж, активується ліполіз, стає значно краще дренаж тканин, вироблений лімфатичною системою.

Як це відбувається?

Перш, ніж приступити до процедури, шкіру очищають, далі наноситься сироватка NANNIC. Продукти Сироватки NANNIC вироблені в Бельгії, їх емульсійна основа збагачена фосфолипидами. Це основний компонент для будівництва клітинних мембран. Вони не містять рогового шару фосполіпідов, тим не менш, вони необхідні для процесу синтезу церамидов. Далі, фосполіпіди, нанесені на шкіру, долають роговий шар, досягаючи живих кератіноцідов. У подальшому методом біохімічних реакцій з фосфоліцідов синтезуються цераміди. Саме вони і є основними компонентами ліпідних структур, що входять в роговий шар.

Дана лінійка сироваток призначена для застосування з радіочастотними апаратами.


Засоби допомагають вирішити такі проблеми, як купероз, в'ялість шкіри, пігментація, та інше.

Спеціаліст визначає інтенсивність впливу, регулює радіочастотну енергію, температуру нагрівання епідермісу. Для цього використовується спеціальний термодатчик, вбудований в апараті. Під час проведення процедури пацієнт відчуває легке тепло, якщо виникає відчуття дискомфорту, інтенсивність нагріву змінюється.

Набряк і почервоніння, яким супроводжується процедура фракційного термоліфтінга, зникає через пару годин після закінчення впливу апаратом. Можна нанести маску із заспокійливим ефектом. В зону обробки входять руки, обличчя, лінія декольте, область шиї. Курс складає від 6 до 8 процедур, кожна триває від 25 і до 45 хвилин.

Які проблеми вирішує насадка FRACTORA FIRM
- Поліпшення кольору обличчя
- Розгладження зморшок
- Усунення другого підборіддя
- Відновлення овалу обличчя
- Підтяжка шкіри
- Усунення в'ялості шкіри
- Ефект моментального ліфтингу
- Усунення набряків і зморшок в області очей
- Підтяжка шкіри

Переваги термоліфтінга FRACTORA FIRM
- Безпечне застосування, всесезонність, многонаправленность. Виключається ризик пошкодження
- Застосовується на шкірі незалежно від її типу, навіть на темній
- Використовується в поєднанні з курсом реабілітаційних процедур, комбінується з іншими апаратними методиками
- Рекомендована не тільки жінкам, а й пацієнтам-чоловікам
- Фракційний термоліфтінга виконується до того, як будуть введені такі препарати: ботокс, диспорт, лантокс, Ксеомін, і препарати контурної пластики.

Протипоказання
- Порушений шкірний покрив
- Загострення шкірних захворювань
- Гіпертонія
- Захворювання щитовидної залози
- Наявність металевих конструкцій в області дії
- Гепатити
- ВІЛ

Контакти

Запис на процедуру термоліфтінга FRACTORA FIRM проводиться за телефоном:
(495) 517-66-20, 917-44-35

Вас очікує безкоштовна консультація з співробітником центру косметології "Версавія"