Літо завжди вимагає перетворення, і стрижки не є винятком. Саме час подумати про те, який спосіб вибрати в новому сезоні, і притому продовжувати залишатися сліпуче модною. Але далеко не всі жінки мріють про креативної зачісці і неймовірною стрижці. То чи можна виглядати сучасно, притому не відмовляючись від своїх улюблених стрижок? Багато хто хотів би залишатися в своєму улюбленому стилі, але, в той же час, зробити його більш привабливим і оновленим. Тому, щоб не проводити ризикованих експериментів, необхідна порада стиліста.

Стрижки цього літа являють собою досить широкий вибір, тому, в будь-якому випадку ви завжди знайдете те, що ідеально відповідає вашому смаку і очікуванням. У моді вишуканий аристократизм, ніжний романтизм, вічно юна класика. Можна вибрати як дуже коротку стрижку, так і віддати перевагу більш довгі пасма. Якщо ви впевнені у своєму амплуа, то точно не зробите помилки у виборі. Нинішній літній сезон дозволяє рясно прикрашати стрижки шпильками і іншими аксесуарами, підкреслюючи новизну і літню розкіш вашого вигляду.

Напрями моди літа

Цей літній сезон дихає романтикою, і чарує легкістю і яскравістю фарб. Яскраві соковиті кольори, немов насичені сонцем, роблять бездоганною будь-яку стрижку. Актуальні тенденції втілюють уявлення про особливу привабливості, жіночності, які приголомшливо ефективно поєднуються з рішучістю прямих і зухвалих ліній. Але слід зауважити, розкішний обсяг вечірньої укладання і раніше в моді, і тому будь-яка стрижка літа передбачає можливість швидкого перетворення з суворої леді в розкішну принцесу вечора.

Напевно, ніхто не буде сперечатися про те, що стрижка не довше плечей завжди виглядає стильно і модно, навіть у тому випадку, коли відсутня укладання та спеціальний догляд.


Волосся такої довжини значно легше фарбувати, та й не так спекотно, що теж важливо. Якщо ж обговорювати романтичне дихання літньої моди, то слід підкреслити, що навіть маючи дуже коротку стрижку, можна створити чудову зачіску, гідну середньовічного балу в палаці.

Тенденції сезону

Літні тенденції хвилювали нас всю зиму, і очікувалися з нетерпінням, і як виявилося, - абсолютно не дарма. При завидному різноманітті можна безпомилково визначити свій стиль і переваги. Стилісти пропонують геометрію стильних стрижок, що мають чіткі і ясні контури, а також натуральне волосся різної довжини.

Особливу увагу потрібно звернути на чубок, вона буде дещо коротший, ніж у минулому сезоні. Стрижка боб і раніше актуальна, але інтерпретацій значно менше, і зачіска виглядає більш традиційно. Можливі нові варіанти скульптурних стрижок, часто пропонується асиметрія, каскад. Але варто підкреслити, що майстри сучасних стрижок рекомендують в літній час не прагнути до складних зачісок, і віддавати перевагу тим варіантам, які найбільш вам підходять, підкреслюючи всі принади особи.