Ідеальна ніжка, одна з головних складових жіночої краси, у всі часи вважалася ознакою доглянутості та аристократизму. Проте до цих пір далеко не всі дівчата усвідомлюють важливість професійного педикюру, вважаючи, що на цій процедурі можна "заощадити": зайти в найближчий недорогий салон або зовсім привести ноги в порядок вдома. На жаль, це помилка загрожує багатьма наслідками.

Про те, який підкорює краще, як вибрати фахівця і в якому випадку потрібно "бити тривогу" розповість фахівець центру краси "Дворянська Садиба" семиразовий призер чемпіонату FootProfi, діючий Чемпіон Росії по апаратному та медичному педикюру (1-е місце FootProfi 2011) Мазурова Світлана.

У чому переваги апаратного педикюру перед обрізним?
Модний колір лаку або гарний дизайн виглядають тільки на здорових і доглянутих ногах. І якщо Ви робите серйозну ставку на Вашу зовнішність, то вибирати однозначно потрібно фахівця з апаратного педикюру, а про обрізному - краще забути. До речі, вже багато чоловіків навчилися відрізняти жіночу ніжку з якісним апаратним педикюром, а це привід для роздумів всім дівчатам ...

З точки зору естетики, апаратний педикюр гарантує Вам в рази більш якісний рівень виконання. Чим вище клас апарату, тим більше вражає результат. Для кожної маніпуляції використовується особливий вид бура, що дозволяє проводити шліфують обробку без найменшого травматизму та з високою точністю. Надлишки шкіри видаляються шліфуванням, а не зрізанням, і, отже, можна не побоюватися швидкого появи задирок і нерівномірного відростання кутикули.

Нігтьові валики так само шліфуються, при цьому сам нігтик починає виглядати великим і опуклим. При апаратному педикюрі за допомогою бурів можна миттєво і безболісно прибрати все, що псує естетику ноги: мозолі, тріщини, натоптиші.

Крім того, рівномірно відшліфована на високій швидкості апаратним способом шкіра стопи в меншій мірі піддається зроговінні (гиперкератозу ).

Нігті теж більше "люблять" апарат, ніж пилку. Без найменшого ушкодження і травми для нігтьової пластини Ви можете не тільки змоделювати її форму, а й тактовно відшліфувати поверхню. З точки зору здоров'я, безпеки та гігієни, апаратний педикюр так само володіє безумовною перевагою. Навіть самий досвідчений майстер обрізного педикюру не в силах вберегти вас від мікротравм і порізів, які відкривають ворота інфекції.

Ванночки для розпарювання - необхідний атрибут обрізного педикюру.


Будь-яка така ванна за рахунок теплою і вологою середовища може стати джерелом микотической (грибкової) інфекції. А распаренная і розпушена шкіра в принципі не може бути рівномірно відшліфована.

Якщо Ви не відшліфовувати, а відсуваєте і зрізуєте кутикулу, то, як правило, Ви травмуєте саму ніжну частину нігтьової пластини. Пам'ятайте: саме неякісний педикюр є однією з головних передумов подальших захворювань і деформації нігтьової пластини, її відшаровування иили вростаючого нігтя!

Ну і, нарешті, з точки зору" розумної "економії подумайте самі, що вигідніше: місяць не знати турбот і проблем після якісного апаратного педикюру, або, бігати раз в 10 днів обрізати кутикулу. А, у разі почалися проблем і зовсім доведеться вдатися до тривалого і дорогого лікування.
Чим відрізняється медичний педикюр від апаратного, і коли варто звертатися до фахівця з медичного педикюру?

Медичний педикюр передбачає крім апаратної обробки певні лікувальні (іноді навіть хірургічні) маніпуляції для корекції виниклих проблем і паталогічна станів.

Як правило, якщо проблема виражена неявно, то пацієнтка не надає їй значення, вважаючи за краще робити звичайний гігієнічний педикюр, і однозначно запускає її до важкого стану.

Негайно звертайтеся до фахівця з медичного педикюру, якщо:

• Змінився колір нігтя, з'явилися цятки иили нерівномірне забарвлення
• Змінилася структура поверхні нігтя : з'явилися смуги або борозни
• запалитися околоногтевой валик
• Відійшов вільний край нігтя
• Нігті стали розшаровуватися, кришитися, ламатися
• Відбулася серйозна травма нігтя, він почорнів або глибоко тріснув
• Виникла велика, що не загоюються мозоль
• Ви регулярно страждаєте від натоптишів
• З'явилися дивні новоутворення на стопі

Дуже важливо розуміти, що, чим раніше ви звернетеся до фахівця з медичного педикюру, тим легше буде зберегти або відновити Ваші здоров'я і красу.

Пам'ятайте, що в красі не буває другорядних дрібниць ...