Що формує нашу зачіску крім стрижки, укладки і кольору? Що визначає модний look в перукарні стилістиці? Яке перетворення може кардинально змінити образ?

Безумовно, йдеться про текстуру волосся. Тонкі, середні, жорсткі - це все текстурні характеристики. Прямі, кучеряві, хвилясті - це теж текстура. Певна текстура волосся дається нам від природи, але не завжди вона відповідає нашим уявленням про красу і моду.
Чи можна змінити текстуру волосся, і яка текстура буде на піку моди цієї весни? На ці запитання відповідають стилісти центру краси Дворянська Садиба, експерти в галузі перукарської моди.

Наймодніші тенденції весни: кінський хвіст, всілякі плетіння, вінтаж від 20-х до 70-х. На подіумах 2012 знайшлося місце красуням з різними стилями зачісок: гладкими прямими, інтригуюче кучерявим, епатажними скуйовдженим. І все-таки найбільш затребуваною текстурою була і залишається - хвиляста.

По-перше, вона якнайкраще відповідає практично всім модним тенденціям і дозволяє за бажанням легко варіювати стилі зачіски.
По-друге, хвиляста текстура улюблена багатьма, оскільки підходить всім, прикрашає волосся будь-якої довжини і якості, "тюнінгує" практично будь-яку стрижку, підкреслюючи її елементи. Тонким і неслухняним волоссю хвилі додають об'єму і рельєфу; товсті, жорсткі волосся - впорядковують. Хвиляста текстура - це хороший компроміс між любителями кучерявих і гладких волосся.

Які типи хвиль і хвилясті зачіски переважні навесні - влітку 2012?

• Як і раніше гостро актуальна "розслаблена хвиля" - хіт минулого року. Її можна носити в розпуск, на прямий (або косою) проділ. Навмисна природність текстури прекрасно обігрується будь-яким варіантом недбалого up-do: пучок, хвіст, мальвинка.

• Хвилі голлівудських знаменитостей, улюблена зачіска червоної килимової доріжки - це справжня класика, яка актуальна завжди.


Цього року такі локони в поєднанні з прикореневим об'ємом дозволяють надати зачісці ідею ретро-шику в стилі Бріджит Бардо. Ще одна ефектна інтерпретація: зачесане назад і пригладжені волосся біля коріння розсипаються розкішними локонами.

• Стиль арт-деко - це стиль богемної фатальної жінки. Покладена вручну "холодна хвиля" в стилі 20-х додає особливий вишукування коротким зачіскам, а "голлівудська" хвиля нагадує про красу жінок 40-х ..

• З" хвилястих "новинок слід зазначити текстуровані иили скуйовджене хвилі на коротких стрижках. Виглядає це трохи по-хулигански, але дуже стильно.

• На зміну зимовим "зализаним" (sleeky) гладким зачіскам прийшла весняно річна тенденція вологого ефекту волосся. Ідея, звичайно ж, не нова. Але в цьому сезоні "вологими" повинні бути не кучері, а саме легкі хвилі.

Якщо Ви поділяєте ідею "хвилястою" моди спільно з провідними кутюр'є і стилістами, то в центрі краси Дворянська Садиба Вам допоможуть цю ідею втілити в кращому відповідності з Вашим стилем, образом, станом і, навіть, кольором волосся. Комусь може знадобитися легкий біокарвінг, комусь - біовипрямленіе, комусь - колірний тюнинг, комусь особлива стрижка в стилі wash and go під хвилясту текстуру. У будь-якому випадку Ви оціните, наскільки наблизить Вас до модних образів весняне - літнього сезону 2012 правильно підібрана і виконана хвиля.