Сьогодні з'явилася прекрасна альтернатива фарбування волосся без аміаку. Всім відомо, що саме цей матеріал, який входить у традиційні фарби, особливо шкідливий для волосся. Адже коли аміак з'єднується з перекисом, він завдає волосу великої шкоди, порушуючи його основу і цілісність.

Тому розробники компанії FAROUK вирішили представити світу зовсім іншу фарбу, в складі якої не міститься й грама аміаку. Завдяки фарбі CHI волосся залишаються непошкодженими, а якість продукції продовжує дивувати і радувати весь світ.

Отже, чим же ця фарба така гарна, крім відсутності аміаку? По-перше, структура волоса при фарбуванні абсолютно не порушується. Навпаки, даний продукт здатний відновлювати втратили колишній блиск волосся, їх структуру. Завдяки особливим компонентам, CHI затримує всю необхідну живильну вологу біля коріння волосся.

По-друге, ця фарба дозволяє власниці відчути всю легкість і шовковистість волосся після фарбування. Адже серед компонентів є спеціальні речовини, які надають незвичайно легкий, шовковий вигляд. Волосся виглядають більш ніж здоровими, вони нібито перероджуються і мають натуральний колір.

До складу фарби CHI входять 44 мінеральних компонента, які є абсолютно екологічними, які не завдають шкоди ні навколишньому середовищу, ні, тим більше, волоссю.

Така фарба підійде абсолютно всім жінкам.


Якщо у вас довге волосся, то при фарбуванні даною продукцією, вони будуть виглядати просто розкішно. Адже, як говорилося раніше, фарба додає особливого шовковий вид волоссю, акуратність і красу. Завдяки тому, що при такому фарбуванні виключено дію аміаку, свій образ можна міняти дуже часто, змінюючи кардинально колір волосся зі світлих тонів в більш темні і назад. Тим більше що гама кольорів даної фарби це дозволяє. Якщо ж волосся були пошкоджені використанням традиційних фарб, що мають у своєму складі шкідливі речовини, то CHI повністю відновить структура волоса.

Також ця фарба прекрасно підійде для тих, у кого від природи тонкий, слабкий і непоказний волосся. Зачіска таких власниць буде виглядати просто шикарно. Причому якщо вона вимагає постійної укладання, то фарба CHI прекрасно буде підтримувати форму стрижки, ніби ви кожен день ходите до стиліста.

Кучеряві від природи або ж від завивки волосся при використанні даної продукції будуть виглядати пружними, блискучими і еластичними.