Серце красуні схильне .. до весняних змін і метаморфоз, особливо, якщо це стосується нашої зовнішності. Адже саме навесні недоліки шкіри - розширені пори, вугрі і рубці постакне, землистий колір обличчя, кола під очима або дрібні зморшки - стають особливо помітні.

Зрозуміло, можна спробувати позбутися від них за допомогою домашніх методик - парових ванночок, скрабів, кремів і сироваток. Однак на максимальний результат можна розраховувати, лише скориставшись професійними доглядають процедурами. У їх числі - лазерний пілінг в Представництві "Технології для краси", що поєднує високу ефективність і дуже дбайливе вплив на шкіру.

Адже якщо інші методики салонних пілінгів - наприклад, кислотний або механічний, являють собою опік або глибоке відлущування верхніх шарів шкіри, то лазер діє м'яко і неагресивно. Сучасне обладнання дозволяє "роздрібнити" потужний потік випромінювання на сотні тонких мікролучіков діаметром в соті долі міліметра. Ці промені розташовані так, що між ними залишаються проміжки не порушеної шкіри, які навіть не встигають нагрітися під час короткої процедури.

А ось в точках дотику лазерних променів зі шкірою відбувається процес коагуляції - випаровування рідини з тканин епідермісу і дерми, глибина цих "криниць" становить десяті частки міліметра. Щільність їх розташування підбирається індивідуально залежно від стану та проблем шкіри - чим щільніше розташовуються точки мікрокоагуляціі, тим інтенсивніше процедура лазерного пілінгу. Вона варіює від 10 до 50% і більше - наприклад, при лазерному пилинге окремих ділянок з рубцями постакне або зморшками.

Лазерний пілінг активізує відразу безліч клітинних процесів в шкірі.


Досягаючи глибоких дермальних шарів, він запускає тут синтез волокон колагену і еластину - білкових молекул, які служать каркасом шкіри, забезпечуючи її пружне, гладке і зволожене стан. Точкова коагуляція запускає інтенсивне омолодження і в епідермісі - розподіл молодих клітин на незачеплених лазером ділянках, які швидко з'єднуються з сусідніми. В результаті фіброзні тканини оспінок і слідів постакне замінюються свіжим, молодим епідермісом, розширені пори стягуються, втомлена, згрубла і сірувата шкіра буквально наповнюється життям і сяйвом.

Лазерний пілінг не тільки забезпечує м'яку "струс" шкіри, але і підвищує її сприйнятливість до будь наноситься препаратів. Всі маски, креми і сироватки проникають в глибокі шари дерми і максимально "засвоюються" клітинами, забезпечуючи ефективне насичення вологою, мікроелементами, амінокислотами та ліпідами. Тому в Представництві "Технології для краси" можна відразу ж підібрати лінійку доглядає професійної косметики після пілінгу. Вона не тільки підсилить ефект процедури, але і прискорить і без того швидку регенерацію тканин, а заодно захистить вразливу шкіру від дії сонячних променів.

Незважаючи на таке глибоке, кардинальне омолоджуючу дію, лазерний пілінг дуже легко переноситься шкірою, не вимагає анестезії, стаціонару та відпустки для регенерації тканин. Відразу після процедури обличчя виглядає трохи почервонілим, як після цілого дня, проведеного на пляжі, проте вже через кілька днів епідерміс повністю відновлюється. Саме тому його часто називає відходом вихідного дня - пройшовши процедуру в п'ятницю, вже в понеділок ви побачите в дзеркалі своє по-весняному свіже, бездоганніше відображення.