Ви мрієте стати яскравою блондинкою або надати волоссю будь-який інший соковитий відтінок, зробити мелірування - але зберегти волосся здоровими і сяючими? На це питання сьогодні є тільки одна відповідь. Це американська технологія фарбування CHI. Стійкий колір і здоров'я волосся вам забезпечені!

Система CHI не має аналогів у світі

Сьогодні ще не винайшли систему фарбування краще, ніж CHI, і це не порожні слова. Система CHI - єдина технологія фарбування, яка надає волоссю блиск, життєву силу, покращує їх структуру.

Вперше фарбування CHI представила американська компанія FAROUK Systems, яка тепер має власний салон краси в Білому домі у президента США. Абревіатура CHI розшифровується як "катионная зволожуючий взаємозв'язок" (Cation Hydration Interlink). Міцна взаємозв'язок забезпечується за рахунок різниці зарядів барвника і волоса, а як відомо, протилежні заряди притягуються.
Основні компоненти системи - шовковий крем і керамічний сплав.

Відомо, що формула шовку дуже нагадує склад людської волосини, тому це найбільш органічний компонент фарбування. Під впливом теплового випромінювання пігмент м'яко проникає в структуру волосся, не руйнуючи його, і після проникнення барвника лусочки волосся м'яко закриваються. Різнополярність іонних зарядів утримує пігмент всередині волосся. Ось у чому секрет стійкості фарбування CHI.

Застосування фарбування CHI

Фарбування (кольорова палітра налічує 82 відтінку) з одночасним відновленням волосся, в тому числі і значно пошкоджених, - основна особливість унікальної системи CHI.


Її основні особливості, які вигідно відрізняють її від іншої продукції, наступні:
- неперевершена стійкість кольору;
- безпека зміни кольору волосся, навіть частою;
- абсолютне відновлення волосся;
- зволоження волосся від коренів до кінчиків завдяки здатності шовку утримувати вологу;
- блиск і пружність волосся;
- ні аміаку та інших хімічних компонентів - відсутність алергії і неприємних відчуттів.

CHI: неперевершений результат

Ви любите часто міняти колір волосся? Якщо ви хотіли б перефарбуватися в блондинку, освітлення за допомогою CHI можливо до 8 рівнів. Відмінний результат дає і перефарбування в будь-який інший колір.

Ви любите неординарні стрижки? Після фарбування CHI форма зачіски буде ідеальною, оскільки волосся щільні, пружні і слухняні.
Система CHI якісно змінює волосся - адже це не тільки фарбування, це лікування. Ніякої лупи, свербіння, почервоніння шкіри, які часто виникають при використанні інших фарб для волосся. Волосся стануть сильнішими, перестануть випадати. Адже технологія CHI завдяки впливу активних компонентів здатна зміцнити і стимулювати волосяні цибулини.

Ви хочете, щоб волосся сяяло здоров'ям, а ви сяяли красою? Легке та ефективне рішення вже знайдено - це неперевершена система фарбування CHI!