Для багатьох жінок новорічні канікули - це можливість не тільки відпочити, а й всерйоз зайнятися своєю зовнішністю. Безумовно, у кожної свої побажання та пріоритети. Чому віддати перевагу і на що доцільно витратити такий дорогоцінний вільний час?

Можливості індустрії краси постійно розширюються, і те, що вчора звучало як казка чи завищені рекламні обіцянки зараз стає реальністю.

Можливо Чи, буквально за 1 годину: змінити риси обличчя без операції, поліпшити форму носа, підняти вилиці; помолодшати на кілька років; відновити повністю пошкоджене волосся або стати володаркою розкішних довгого волосся? Фахівці центру краси "Дворянська Садиба" дадуть огляд найцікавіших новинок і безумовних "хітів" збіглого року. А пройшовши по посиланнях, Ви зможете не тільки дізнатися докладну інформацію про всі процедури, але і подивитися реальні результати "до" і "після".

Косметологія. До числа інновацій, повністю змінили традиційні уявлення про можливості контурної пластики, як про методику вибору в основному для корекції зморшок, стала технологія застосування м'якої атравматичного канюлі. Завдяки винаходу французьких пластичних хірургів, ін'єкційні процедури стали максимально комфортними та багатофункціональними. Тепер можна забути про синці і множинних проколи, обробляти без ризику найскладніші ділянки, вводити препарат пошарово, створювати бажані обсяг і форму. За допомогою канюлі при необхідності за одну процедуру виконується відразу кілька завдань: заповнення зморшок, біоармірованіе шкіри, моделювання особи або відновлення його структури по молодому типу. У підсумку за одну годину Ви отримуєте: обличчя "Вашої мрії" иили ефект омолодження років на 10.

Філер Ellanse - ще одна революційна новинка минулого року. Це повністю безпечний і біодеградіруемих препарат з рекордною тривалістю дії - до 4,5 років. Ellanse відноситься до розряду дермастімуляторов, але при цьому він виключно багатофункціональний: їм можна заповнювати зморшки і складки, армувати шкіру природним чином, заповнювати дефіцит тканин як на обличчі, так і на тілі. Тому Ellanse можна вважати кращим препаратом для 3D - моделювання та омолодження. Естетичний ефект від Ellanse чудовий: препарат м'який, пластичний, природно лягає і не просвічує. Крім того, Ellanse володіє унікальною перевагою: на відміну від препаратів гіалуронової кислоти він не "розсмоктується" ні лазером, ні Термоліфтінг, тобто Ellanse сумісний з найбільш зарекомендували себе косметологічними процедурами. Лазня, заняття спортом і перебування в жаркому кліматі так само не викликають біодеградацію Ellanse.

Студія зачісок. Тут завжди багато нового.


В першу чергу це щорічне оновлення перспективних колекцій стрижок і зачісок, тобто перукарня мода. Щоб їй слідувати, іноді доводиться йти на певні жертви. І найпрогресивніші технології допомагають цих жертв уникнути. Технологічні розробки NASA в області структури людської волосини допомогли винайти унікальну систему повного відновлення волосся за одну процедуру. Реконструкція волоса за допомогою Lustreloc Technology настільки повноцінна, що Ви в той же день можете знову до 6 разів піддавати його будь-яких навантажень: Блондування, фарбуванню, завивці і т.д.

Якщо ж мода зажадала від Вас жертви в плані довжини, то і це вирішуване питання. Стрічкове нарощування Arcos в корені відрізняється від звичних видів нарощування, і саме його обирають найвідоміші представниці шоу-і кіноеліти.

Нігтьовий сервіс. Покриття Shellac вже важко назвати новинкою - настільки його полюбили і майстри, і клієнти. Поки що жоден аналогічний продукт не може конкурувати з ним за якістю, стійкості та безпеки. Тому назвемо його абсолютним бестселером. Майстри, що працюють з Shellac з самого початку, відпрацювали особливі секрети його нанесення та інтерпретацію покриття в модних дизайнах.

Спа -зона. Головний хіт спа зони - це, звичайно ж, баня. Невипадково її називають зоною теплової детоксикації. А в період активних і тривалих свят "детокс" набуває особливого значення. Рекомендуємо спробувати кращі детоксицирующие процедури від досвідчених спеціалістів з медичною освітою. Ви одночасно отримуєте: і задоволення, і користь, і масу вражень, гідних новорічних свят.

Загар. Взимку теж можна отримати ефектний загар, причому без шкоди для здоров'я. Інноваційний компонент Melanobronze, що входить до складу косметики для засмаги в солярії, не тільки захищає шкіру, але і сприяють стимуляції синтезу меланіну. Це не забарвлення шкіри, а прискорена вироблення натурального загару. Для максимального посилення ефекту пройдіть процедуру Fake Bake. Її оновлена формула гарантує максимальну інтенсивність і збереження кольору.

Тих, хто знайшов у статті що-небудь цікаве і інформативне ми з радістю чекаємо в гості, в Центр краси "Дворянська Садиба". І всіх від душі вітає з наступаючим Новим Роком та Різдвом. Бажаємо Вам щастя, здоров'я і краси, і сподіваємося, що новорічні свята принесуть Вам масу позитивних емоцій і нових вражень.