<


img src="/img/9/f/9fdd8bf04db5d0ec0df0001b42aca92a.jpeg"/>

Якщо ви віддаєте перевагу засобам народної медицини професійні сироватки для стимуляції росту вій, скористайтеся наступними рекомендаціями.

По-перше, не обмежуйте свій вибір асортиментом російських магазинів.

Більшість потрібних вам б'юті-засобів - імпортного виробництва, тому в зарубіжному онлайн-магазині вони можуть коштувати на порядок дешевше.

Зокрема, американська сироватка DS Laboratories, Revita.EPS Eyelash Growth Stimulator на закордонних сайтах пропонується в середньому за 50 доларів, а у вітчизняних віртуальних бутиках від 3000 рублів.

Цей засіб містить пептидний комплекс, завдяки якому вії збільшуються на 25% всього за чотири тижні і швидко ростуть.

По-друге, уточніть гипоаллергенность.

Наприклад, швейцарське засіб для росту вій Mavala Double-Lash, вартістю від 450 рублів, може викликати небажану реакцію.

Втім, все індивідуально, а відносно низька ціна дозволяє використовувати цей лікувальний гель, який зміцнює, захищає і стимулює ріст вій, навіть при економії сімейного бюджету.

По-третє, врахуйте, що обіцяний в рекламі ефект вельми недовговічний.

Наприклад, розрекламоване засіб для росту вій Advanced Lash за 4000-5000 рублів дійсно покращує стан вій, але через кілька місяць без вживання цієї сироватки все повертається до попереднього стану.

До речі, її активні компоненти заслуговують на увагу: це і простагландин, і биопептиди, і гиалуронат натрію, і біотин (вітамін H), і екстракт кореня женьшеню, а також листя гінкго білоба.