Дуже часто поруч з назвами модних стрижок: каре, каскад, Пікс, варто приставка "боб"? Що вона означає? Які модні тенденції існують у стрижки боб в 2012?

На ці питання дадуть відповідь майстри міжнародного класу, стилісти центру краси Дворянська Садиба, експерти в галузі перукарської моди.

Обмовимося відразу, боб - це не назва моделі стрижки, а певна техніка її виконання. Боб може бути коротким, середнім або довгим; з чубком або без, з рівним або градуйованим краєм.

Класична стрижка боб припускає вирівнювання довжини волосся по одній контрольній потиличної пасма у вологому стані і під певним кутом. Боб може мати рівний (бокс-боб) або градуйований зріз; може також бути доповнений елементами незведення зон: чубчиком або окремими подовженими сегментами.

Винайдено ця техніка була знаменитим Vidal Sassoon, і саме вона лягла в основу ним же придуманого бренду "стрижки, що не вимагає укладання". Дійсно боб хороший і в ретельно укладеному, і в природному вигляді.

В залежності від довжини, конфігурації та оформлення краю можна моделювати обсяг практично будь-якої частини зачіски, що дуже важливо при правильному підборі стрижки за типом обличчя. Бути може, тому у бобу завжди було так багато прихильниць: Вікторія Бекхем (короткий боб); Алекса Чанг (боб середньої довжини); Джессіка Альба (довгий боб).

Боб хороший як в моноцвете, так і при різних техніках колорування.


Колорування волосся в залежності від варіанту стрижки боб покликане підкреслювати: форму стрижки (техніка "деграде"), або текстуру (різні техніки мелірування). Дуже ефектні також контрастні пасма і сегментарно фарбування.

Отже, що чекає боб в 2012 році? Стилісти Дворянській Садиби пропонують Вашій увазі найцікавіші варіанти стрижок, виконаних у техніці боб і представлених на міжнародному перукарському салоні в Лондоні:

  • Бокс-боб середньої довжини з прямою глибокої чубчиком, в кольорі ультра-блонд;
  • Короткий Бокс-боб з прямою укороченою чубчиком, в кольорі чорний, шоколадний;
  • ультракоротких класичний боб в кольорі яскравий блонд;
  • Градуйовані каре середньої довжини з об'ємною подовженою чубчиком і контрастними колірними акцентами;
  • Класичне каре середньої довжини з ефектним колоруванням в медово-рудуватих тонах;
  • Пікс - боб ультракороткою довжини в кольорі: каштановий, мідний, горіховий;
  • Градуйовані каре хвилястою текстури з подовженою фронтальною частиною у стилі ретро у варіантах кольору: рудий, пшеничний, темно-каштановий;
  • Градуйований боб для довгого волосся хвилястою текстури з колоруванням в техніці бронд.

Це лише деякі з особливо модних ідей по інтерпретації бобу. Сама ідея стрижки - це можливість зробити її "приголомшливо Вашої": підкреслити всі достоїнства, завуалювати недоліки і створити абсолютно індивідуальний вигляд, відповідної самим останнім модним тенденціям.