Перманентне фарбування, блондирование, мелірування? До чого б ви не прагнули, сьогодні є відповідь на питання про здоровий фарбуванні волосся. Це революційна, яка не має аналогів технологія CHI, яка забезпечує прекрасний колір і робить благотворний вплив на волосся.

Як працює фарбування CHI ?

Система CHI ("сі-Ейч-ай") - єдина на сьогодні технологія стійкого фарбування волосся на вісім тонів світліше, аж до відтінку "суперсветлий блонд". Разом з фарбуванням ви отримуєте відновлення і поліпшення структури волосся. Система CHI винайдена американською компанією FAROUK Systems Inc. Назва - абревіатура, що походить від слів Cationic Hydration Interlink, тобто "катионная зволожуюча зв'язок". Під зв'язком розуміється взаємодія барвника і волоса.

В якості основних компонентів системи використовується поєднання керамічного сплаву і шовкового крему (шовк за складом родствен волосу). Лусочки волосся під їх впливом м'яко піднімають, і пігмент проникає в структуру. При чому ж тут катіони? При тому, що волосся і шовк мають різнополярні іонні заряди - їх тяжіння і утримує пігмент, роблячи результат фарбування дуже стійким.

Унікальні досягнення фарбування

Отже, система CHI - це фарбування та відновлення структури волосся. Нею користуються зірки кіно, шоу-бізнесу і перші особи США - і нарешті, ця технологія доступна і в Росії.

Система фарбування CHI - це

  • величезна палітра кольорів - 82 тони;

  • стійкість кольору - довше, ніж у продукції інших відомих брендів;

  • безпеку зміни кольору в умовах салону;

  • відновлення структури волосся;

  • зволоження (молекули шовку утримують вологу);

  • пружність і гарний блиск;

  • повна відсутність алергічних реакцій;

  • відсутність хімічних компонентів, у тому числі аміаку.

Метаморфози краси

Безаміачна технологія фарбування вже в нашій країні - було б дивно не скористатися таким досягненням в сучасній індустрії краси! Особливо якщо ви маєте намір змінити колір волосся (і, можливо, не в перший раз) і стати блондинкою.


Навіть якщо у вас пошкоджене волосся, фарба CHI здатна якісно змінити їх - ви не тільки фарбуєте, а й лікуєте. А якщо у вас алергія - забудьте про лупи, почервонінні і свербінні, які виникають при впливі звичайних фарб.

У вас ослаблені, схильні до випадання волосся? Саме система CHI зміцнює і стимулює волосяні цибулини завдяки що входять до її складу активних компонентів і специфічної термічної реакції. Що стосується власниць неслухняною шевелюри - ідеальна форма стрижки може бути досягнута завдяки компонентам CHI, що додає зачісці пружність і щільність.

Якщо ви ревно стежите за станом свого волосся і їх здоров'ям, якщо для вас важливо те, як ви виглядаєте і яке враження справляєте на оточуючих - вибирайте легке, безпечне і здорове фарбування CHI.