Ви хотіли б зробити манікюр і педикюр, але боїтеся порізів, інфекції або появи роздратування? Ви позбавлені від цих неприємностей з апаратними процедурами. У чому полягає специфіка і переваги апаратного манікюру і педикюру?

Апаратний манікюр: витончені руки

Красиві нігті на руках - це реальність, якщо користуватися щадним методом необрізної манікюру. Його також називають європейським. Втручання ножиць, кусачок та інших гострих предметів повністю виключено, а нігті виглядають доглянутими і здоровими.

Апаратний манікюр, як випливає з назви, - процедура, яка виконується за допомогою апарату: прилад не буде відрізати кутикулу навколо нігтів, а тільки звільняє її від відмерлих клітин. Дана процедура дуже затребувана серед тих, хто скаржиться на занадто швидко відростаючих кутикулу.

Процедура апаратного манікюру дозволяє вирішити й інші проблеми:
- шаруються нігті;
- пошкоджені і нерівні нігті;
- суха шкіра на руках.

Секрет диво-апарату - в обертових шліфувальних насадках. Вони виключно м'яко і дбайливо обробляють поверхню нігтя і виправляють недоліки кутикули. Забудьте про задирках! Їх у вас просто не буде.

Щоб руки завжди були красивими, необхідно виконувати процедуру не менше двох разів на місяць.

Апаратний педикюр: доглянуті ніжки

Виняткова гігієнічність процедури апаратного педикюру - заслуга спеціальних препаратів-размягчителей. Вони діють як традиційні ножні ванни, але є набагато ефективнішими.

У процесі можна не тільки зробити красивими нігті, але і усунути деякі недоліки:
- занадто суха шкіра;
- тріщини на шкірі ;
- жорсткий роговий шар (мозолі, натоптиші і т.п.);
- пітливість стоп.

Спеціальні шліфувальні насадки роблять процедуру абсолютно безболісною і виключають травми, приводячи до прекрасного результату.


Спеціально підібрані лікувальні методики, які застосовуються в процесі апаратного педикюру, дозволяють вирішити проблеми не тільки косметологічного, але навіть медичного характеру.

Профілактика та догляд

Використання високотехнологічних приладів - це ще далеко не все. Це лише частина процедури. Фахівці з апаратного манікюру і педикюру запропонують вам ряд процедур, що включають парафінотерапія, масаж ніг та інші, із застосуванням натуральних засобів зарубіжного виробництва. Асортимент даних засобів дозволяє знаходити індивідуальний підхід до кожного, даруючи не тільки повний цикл виключно м'якого догляду, але і в багатьох випадках забезпечуючи профілактику захворювань шкіри або нігтів.

Апаратний манікюр і педикюр - технології, вельми затребувані і серед жінок , і серед чоловіків і, крім створення краси, позбавляють від багатьох проблем. Для проведення всіх процедур звертайтеся до фахівців. Тільки вони здатні зробити вам манікюр і педикюр швидко, безболісно, без будь-яких травм. Ваша краса і здоров'я - справа професіоналів Центру апаратної косметології "Вірсавія"!