Модне ретро 2011-2012 - це відразу ж кілька епох, повернутих до життя відомими кутюр'є, Модними будинками і стилістами.

Як правильно носити і поєднувати ретро-стиль?

Стиль ретро в останні роки перестав бути прерогативою богемної тусовки, або атрибутом особливих світських заходів. Зачіски в стилі ретро мають стійку тенденцію до "щоденного носіння", і явно відображають побажання виглядати максимально жіночно. Проте, слід пам'ятати, що не кожен ретро-варіант доречний, наприклад, в діловому иили офісному спілкуванні. У цьому випадку достатньо обмежитися легким "натяком" або елементом зачіски.

Якщо всі три доданків стилю: зачіска, візаж і костюм інтерпретовані в стилі ретро, то Ви претендуєте на "нафталіновий образ" з бабусиної скрині. У цьому випадку Вам місце, швидше, на театральній сцені, а не в модному клубі. Щоб відповідати модним тенденціям, достатньо одного домінуючого елемента в стилі ретро (наприклад, зачіски) і одного (наприклад: костюма) - з елементами ретро-стилю або ретро-спрямованості. Макіяж в цьому випадку повинен бути цілком сучасним.

Який ретро-стиль буде особливо актуальний в 2012 році?

Якщо говорити про чільної тенденції, то це по -колишньому 60-е. Варіант знаменитої зачіски бабета вже став фаворитом Chanel, Valentino, jil Sander, Galtier. Нагадаємо, бабета (зачіска-символ блискучої Бріджит Бардо) - це, в першу чергу, сильний начісування по всій довжині волосся і (або) шиньйон.


За допомогою цих хитрощів створюється супер об'ємний високий пучок. Класична бабета передбачає в тому числі і прикореневій начісування.

Шанувальницям коротких стрижок рекомендуємо вибирати стиль Твіггі. Досить поглянути на рекламу нової туші Lancome Hypnose Doll eyes, щоб зрозуміти, як виглядає сучасна ікона стилю в образі Твіггі.

Мода на 20-е і 40-е повертає підвищений інтерес до" холодної хвилі "(Dior, Mark Fast) - особливої викладеної вручну укладанні, а також до складних Витушки (Antonio Marras).

Ще один модний варіант зачіски up-do - це черепашка з глибоко спущеною на лоб фронтальної пасмом. Таку зачіску можна вважати результатом явного впливу пізніх 70-х.

Очевидно, що настає час, коли між поняттям модний і старомодний можна буде ставити знак рівності. На противагу Андрогін стилю підкреслена жіночність попередніх поколінь стає все більш і більш затребуваною і на подіумах, і в житті. Створити такий актуальний образ самостійно непросто, тому рекомендуємо звертатися за порадою до стилістів "Дворянській Садиби", експертам в історії моди і зачіски.