Що потрібно змінити в собі, щоб подобається більшості чоловіків? Чому не всі зачіски нам йдуть? Чому професійний макіяж, як правило, вдаліше домашнього? Як за допомогою контурної пластики стати не просто молодше, але і привабливіше?

Відповідь на такі, здавалося б, різні питання один - професіонали добре знають "формулу краси" і користуються нею у своїй роботі. Якщо Вам стане відомий цей маленький секрет, то шлях до життєвого успіху стане значно коротший.

Створити формулу ідеальної краси вчені і психологи намагалися багатьма способами: емпіричними (досвідченими), математичними, порівняльними. Виведення всіх цих досліджень очевидний: чи не краса окремо взятих чорт робить обличчя привабливішим, а їх певна конфігурація, тобто співвідношення і розташування. Алгоритм цих пропорцій вчені виводили з давніх часів.

До числа найбільш визнаних канонів належить теорія Леонардо да Вінчі. Суть її полягає в тому, що при умовному поділі видимої області обличчя двома горизонтальними лініями, що проходять по лінії брів і під носом повинні утворюватися три рівні частини. У той же час ділення особи прямими лініями по вертикалі регламентує наступне: відстань між очима має дорівнювати величині очі і бажано ширині крил носа, а рот повинен бути приблизно в півтора рази ширше даного параметра.

Принцип "Золотого перетину" , формули абсолютної гармонії в природі, так само застосуємо до математичного виразу краси жіночого обличчя. Суть його полягає в певному співвідношенні розмірів його частин. Це співвідношення становить постійну величину 1: 1,618. Пропорція диктує певну конфігурацію (розташування) цих частин. Каліфорнійський щелепно-лицьовий хірург Stephen R. Marquardt представив цю конфігурацію у вигляді "Золотої маски" - структури ідеального жіночого обличчя. Маска існує "анфас", "в профіль" і те ж при усмішці.

Використовуючи теорію пропорцій Леонардо да Вінчі, а також численні опитування та психологічне тестування, сучасні канадські вчені вивели більше легко запам'ятовується формулу, згідно з якою: відстань між лінією очей і ротом має становити 36% загальної довжини обличчя, а відстань між зіницями очей має становити 46% ширини обличчя.

Ще більш цікавий результат отримали німецькі психологи. Взявши фото привабливих і пропорційних жіночих облич, вони частково видозмінювали їх "з дитячої схемою". Приміром, красивому обличчю зрілої жінки додавалися її ж губи, але в дитячому віці. Результат експерименту приголомшив усіх: чоловіки однозначно віддавали перевагу жіночі обличчя саме з "дитячими" рисами.

Чи можна якось вплинути на своє власне обличчя? Безумовно.


Змінити сформовані пропорції можна кількома способами. Розглянемо основні.

Зачіска. Вдала зачіска змінює параметри довжини і ширини обличчя, наближаючи Вас до оптимальних пропорцій. При необхідності чубчик камуфлює недоліки верхньої третини обличчя.

Контурна пластика. Фахівці, досконально володіють навичками Волюметричне корекції і векторного ліфтингу, - це абсолютна знахідка для дівчини з великими життєвими запитами. Годинна процедура може наблизити Вас не до "чужого" ідеалу, а до максимальної реалізації потенціалу та гармонізації Вашої зовнішності. Іноді, зроблене з науки моделювання скул або підборіддя (годинна безпечна процедура), або легка корекція форми губ здатні зробити Ваше обличчя невідпорним, і стати своєрідним пропуском в "майбутнє" Вашої мрії. Затурного моделюванню піддається практично все, в тому числі форма носа. Головне, щоб лікар працював "не в сліпу" і не "на думку".

Перманентний макіяж. Головним акцентом при зміні пропорцій обличчя можна вважати брови. Саме маніпуляції з бровами здатні регулювати відстань між очима, і навіть формувати враження про ширині та довжині носа.

Візаж. Якщо більшість близьких людей говорить Вам: "Без косметики ти набагато краще, ніж нафарбована", це може означати тільки дві речі: або Ви ідеальна красуня, або Вам необхідно взяти уроки візажу у грамотного фахівця. Хороший візажист в змозі перетворити Вас в практично ідеальну красуню, використовуючи лише пудру декількох відтінків, Кайоло для очей і олівці для губ і брів. Зрозуміло, чари збережеться лише до вмивання, але Ви придбаєте необхідні навички і зрозумієте, як і до чого прагне в плані поліпшення Вашої зовнішності.

Можливості сучасної індустрії краси настільки великі, що скоро вже не залишиться людей, що мають які -то комплекси з приводу зовнішності. І вже сьогодні, знайшовши грамотного фахівця, Ви можете безбоязно втручатися в те, чим наділила Вас природа, і використовувати це собі на користь. А, звернувшись в центр краси "Дворянська Садиба", Ви можете бути впевнені, що Вашій зовнішністю тут займуться не навмання, а "по науці".