Багато сучасні програми, спрямовані на виправлення тих чи інших недоліків шкіри і фігури, включають в себе комбіновані методи щодо їх усунення - апаратні методики косметології, ін'єкційні способи, масажі, обгортання та інше. Звичайно ж, комплексний вплив сприятливо відбивається на всьому організмі і позитивний результат не змушують себе довго чекати, а сам ефект стійкий і тривалий.

Але кожен раз при розробці тієї чи іншої програми повинно враховуватися величезна кількість нюансів, наприклад, сумісність тих чи інших методів оздоровлення, як відносно результативності, так і в питанні нешкідливості. Крім того, відсутність необхідного обладнання в косметологічному кабінеті також може стати непереборною перешкодою на шляху до краси і здоров'ю. Іноді й вартість комплексних програм корекції можуть ввести пацієнта в значні витрати.

Зваживши всі за і проти, виробники спеціалізованого косметологічного обладнання вирішили піти шляхом оптимізації робочого процесу відновлення краси, здоров'я і створили інтегровані прилади, що поєднують в собі кілька технологій відразу.

Наприклад, світлові лазерні методики використовуються в апаратної косметології досить широко і давно. У результаті впливу їх випромінювання відбувається нагрівання тканин і структур дерми з подальшим їх руйнуванням, випаровуванням і ремоделированием. Як бачите, дієвість методики заснована на його деструктивному дії, а тому після проходження процедур лазерної технології потрібний відновлювальний період і дотримання ряду запобіжних заходів. Використання більш "легких" методів тягне за собою малоефективність процедури і застосування додаткових методик.

Створення апарату, що працює за технологією електрооптичного суміщення ELOS (Electro-Optical Synergy), стало справжнім проривом в апаратної косметології. Саме комбінація лазерної та електромагнітної енергій дає такий приголомшливий результат - загальне омолодження шкіри, поліпшення еластичності шкіри, позбавлення від всіх видів зморшок, постакне, зменшення пігментації шкіри, позбавлення від судинних зірочок і багато чого іншого.

Світлова лазерна енергія проникає в структури шкіри, що містять хромофори (кровоносні судини, освіти пігменту, фолікули волосся), нагріває їх і перетворюється на теплову енергію.


У цей час за справу береться електромагнітна енергія RF, яка здійснює термолиз оброблюваної ділянки шкіри. Саме такий комбінований метод впливу дає можливість досягти максимальних результатів при мінімумі використання агресивності енергії, що істотно підвищує нешкідливість процедури в цілому.

На підготовчому етапі пацієнтам наносять гель, що містить екстракт алое вера для глибокого зволоження дерми. Під час ELOS процедури пацієнт може відчувати поколює тепло, яке не доставляє особливого дискомфорту. Тривалість сеансу становить приблизно 45 хвилин. Пігментація починає зникати через 3 тижні після сеансу, а сіточки судин через 1-3 дні. Помітне підвищення еластичності шкіри, її підтяжка, розгладження зморшок і поліпшення кольору шкіри можна побачити відразу ж після процедури.

Процедура ELOS омолодження складається з:
- Попереднього охолодження верхніх шарів шкіри;
- Впливу світловим імпульсом на оброблювану ділянку для зниження електроопору;
-Вплив на оброблювану ділянку електричним струмом для термолізу тканин і подальшого руйнування або коагуляції.

Для значного омолоджуючого ефекту проводиться курс з 3-5 сеансів з перервами від 3 до 6 тижнів.
До і після курсу ELOS процедур рекомендується обмежити своє перебування на сонці і використовувати кошти від засмаги. Крім цього, не рекомендується відвідувати солярій, лазню, інфрачервону сауну, уникати механічного або хімічного подразнення шкіри і використовувати будь ін'єкційні методики в області ELOS впливу.

Молодість з ELOS технологією - це перевірено, безпечно і ефективно!