Осіння пора - в'янення природи .. Так сказав класик. Але для царя природи - людини, це може бути час оновлення. Фахівці - косметологи стверджують, що саме осінь є самим підходящим часом року для проведення косметологічних процедур: на вулиці вже не такий пекучу спеку, як в літню пору, в той же час, ще й не прийшли холоди, сонце світить вже не так яскраво, ультрафіолетові промені впливають мінімально. При цьому процес відновлення шкіри проходить помітно швидше, а ефективність косметичних засобів зростає і результат їх впливу зберігається набагато довше. Звичайно ж, краще віддати себе в руки професіоналів. Фахівці за короткий час приведуть вашу шкіру в порядок, додадуть їй тонус, а результат буде радувати вас довгий час.

Перш за все, якою б шкірою не володіла жінка, вона вимагає за собою ретельного догляду, а після літнього періоду це навіть стає обов'язковим. Жирна або схильна до жирності шкіра від літньої спеки страждає сильно, тому що велика кількість тепла підсилює і так немаленьку активність сальних залоз, і вона покривається прищиками і вуграми. Від такого ж посиленого теплового впливу суха шкіра спочатку, як би, проходить процес пожвавлення і стає зволоженою і більш м'якою. Однак, під дією сонця і вітру вона поступово висушується і перетворюється в шелушащуюся маску, проявляються найтонші зморшки і пігментні плями.

Найголовніше - зволоження

Перше і найголовніше, на що потрібно звернути пильну увагу в процесі регенерації шкіри - зволоження й інтенсивне харчування. У косметологічних центрах існує маса різних процедур, в яких використовується біоматрікс - концентрат біологічно активних речовин. Щоб належним чином наситити шкіру вологою, надати пружність і при цьому поліпшити колір, найчастіше застосовують колагенові Біоматрікс, які мають різне походження. Найкраще проникають в шкіру і при цьому не викликають алергічної реакції маски з морськими, рослинними або тваринними колагеном і тому їх використовують частіше за всіх інших. Іноді до складу Біоматрікс додають різні лікувальні добавки. Так, для лікування сонячного опіку, при почервонінні і набряку застосовують колаген з алантоїном-пантенолом і така маска допоможе шкірі швидше впоратися з опіковим шоком і відмінно зніме запалення.

Ця процедура не відрізняється великою складністю і часу на неї витрачається дуже мало. Косметолог, оцінивши тип і стан шкіри клієнта, підбирає підходящі за формою пластини Біоматрікс і для активізування зволожує її водою, потім накладає на обличчя, розгладжуючи кінчиками пальців.


Маска перетворюється на гель, приймає форму обличчя і тут головне завдання полягає в тому, щоб вона якомога щільно прилягла до тіла, ставши як би другою шкірою, так як дія цієї маски відбувається тільки там, де вона безпосередньо стикається зі шкірою.

Існує ще одна чудова процедура, яка відмінно відновлює шкіру і насичує її необхідною вологою. Це - масаж обличчя і тіла з застосуванням водоростей і спеціальних біогелів. Чудовою властивістю цієї процедури є те, що вона дає подвійний ефект, тобто і зволожує і живить шкіру, а також і підтягує її, розгладжуючи дрібні зморшки. Особливо така процедура буде корисна жінкам після тридцяти років, а щоб ефект був найбільш дієвим і довготривалим, слід пройти курс, що складається з 3-5 процедур.

Хімія на службі краси

Осінь - найзручніший час року для проведення хімічних пілінгів. За своєю суттю, хімічний пілінг - це ніщо інше, як вплив на верхні шари шкіри різними кислотами. За глибиною впливу вони поділяються на: поверхневі, серединні і глибокі. При цьому в косметологічних центрах проводять тільки поверхневі та серединні, а глибокі пілінги можна робити тільки в спеціальних клініках, тобто в умовах стаціонару.

Існують лікувальні пілінги, які борються з висипом вугрів, шрамами, рубцями та різними пігментними плямами. При цьому такий пілінг може усунути небажані наслідки перебування на сонці - відлущує від шкіри пошкоджені клітини, зволожує її і знімає роздратування. Омолоджуючі пілінги успішно усувають зморшки і стимулюють процеси, які посилюють вироблення колагену і еластину в шкірі, роблячи її пружною, свіжою і молодий.

Хімічний пілінг - досить складна процедура і робити її може тільки косметолог, навчений спеціальною технологією проведення процедури . Фахівці, які проводять її, володіють високим рівнем професіоналізму і великим досвідом. Тому всі правила цієї процедури дотримуються з великою точністю і скрупульозністю, ефект від неї зазвичай перевершує найсміливіші очікування: зникають нерівності, плями, шрами, рубці і почервоніння, шкіра обличчя набуває прекрасний здоровий вигляд, розгладжується і стає свіжою, молодою і красивою.

Однак, у боротьбі за повернення молодості, потрібно пам'ятати, що, як би не був хороший хімічний пілінг, але повертати гладкість шкірі він може до певних меж і якщо зморшки дуже глибокі, то це вимагає більш серйозного втручання, застосування більш комплексного підходу із застосуванням апаратних та ін'єкційних методик.