Закінчилося літо і передало кермо влади осені. Ми відпочили і тепер знову прагнемо зануритися в роботу з головою, а в обідні перерви з чашкою кави романтично згадуємо про далекі країни, як засмагали і ніжилися на ласкавому сонечку. Ми подбали про красу своєї шкіри влітку, а тепер життя повернулася в звичне русло, але не варто забувати, що нашій шкірі в осінні місяці теж потрібно догляд.

Так вже влаштований наш організм, що дивлячись на себе в дзеркало , ми виявляємо, що на обличчі стали з'являтися дрібні зморшки і пігментні плями. Ми марно намагаємося повернути молодість шкіри за допомогою всіляких кремів і лосьйонів, а також за допомогою масок з усього, що тільки є під рукою. Можливо, після пророблених експериментів над собою Ви і побачили покращення, але все-таки вони не задовольняють Вас повністю. Виникає питання, що робити?

Сьогодні ми поговоримо з Вами про хімічний пілінг . Ця процедура, як ніколи краще підходить нашій шкірі в холодні дні і завдяки їй шкіра здатна оновитися і перетворитися знову.

Якщо поглянути на хімічний пілінг з точки зору самого процесу, то головним принципом є спеціальне ушкодження шкіри і дерми з допомогою хімічних збалансованих засобів. Пошкоджена шкіра має властивість відновлюватися і в процесі загоєння відбувається оновлення епідермісу. В результаті, нерівності шкіри і пігментні плями, а також дрібні зморшки можуть зникнути без сліду і шкіра знову набуде здоровий і гладкий вигляд.

У процесі обробки шкірного покриву використовуються кислоти (саліцилова, гликолевая, мигдальна, трихлоруксусная, а також фруктова) і пілінг ТСА. Прийнято розрізняти три види хімічного пілінгу.

Він буває поверхневий, середній і глибокий. Виходячи з назв, можна уявити собі різницю між ними і залежно від виду пілінгу використовуються певні пропорції кислот, а також різниться час проведення процедур.

Пошкодження рогового шару шкіри піддається обробці при поверхневому пілінг. Він застосовується в профілактичних цілях і застосовується при старінні шкіри обличчя, а також для корекції неглибоких зморшок. Поверхневий пілінг ефективний для боротьби з пігментними плямами.

Середній хімічний пілінг застосовується значно глибше, практично на всю глибину епідермісу.


В результаті корекції незачепленої залишається тільки базальнамембрана, що не дозволяє шкірі сильно травмуватися. Процедура середнього пілінгу застосовується для корекції глибоких дефектів шкіри. Це можуть бути неприємні зморшки, всілякі рубці і наявність розтяжок.

Глибокий хімічний пілінг можуть порівнювати з серйозною пластичною операцією. В результаті обробки, шкіра піддається впливу на всю глибину і в даному випадку базальнамембрана деформується. Але в результаті регенерації шкірного покриву, епідерміс обов'язково зможе відновитися.

Глибокий пілінг вважається серйозною процедурою, яку застосовують тільки у випадках, коли немає можливості використовувати більш щадні методи впливу. При виборі пілінгу, обов'язково зверніться за консультацією до кваліфікованого фахівця. Самостійно приймати рішення не можна.

Чому ж оптимальним сезоном для пілінгу є осінь?

Відповідь проста. Все тому, що в осінній та зимовий період сонце втрачає свою активність, і прямі сонячні промені не впливають згубно на шкіру ультрафіолетовими променями. Оскільки процес пілінгу впливає на шкіру руйнівно, їй необхідний час на відновлювальний процес, а прямий вплив сонця буде заважати раціонального процесу регенерації. Нова і очищена шкіра вимагає до себе певної турботи і її потрібно зберегти недоторканною від дії ультрафіолету, щоб на ній не з'явилися пігментні плями. Пам'ятайте, що після процедури, шкіра буде мати підвищену чутливість до впливу сонця.

У результаті неглибокого пілінгу шкірі потрібно відновний період протягом 1-2 тижнів, а от після процедури глибокого хімічного пілінгу доведеться уберегтися від сонця на строк від 2-х до 3-х місяців.

Ми завжди хочемо бачити свою шкіру здоровою і дивлячись на себе в дзеркало подобатися собі і представляти як оцінюють нас оточують. Але в результаті дрібних проблем у нас можуть виникати комплекси, з якими цілком можна боротися за допомогою хімічного пілінгу. Багато салонів краси вже взяли собі на озброєння цей дієвий метод боротьби зі старінням шкіри і успішно застосовують його.

Хімічний пілінг цієї осені - можливо, це те, що Вам потрібно!