Живучи в галасливих і запилених мегаполісах, ми час від часу хочемо вирватися на природу, подихати свіжим повітрям, набратися сил і просто відпочити. Ось і наша шкіра час від часу відчуває таку ж потребу відпочити, відновитися і наповнитися свіжим повітрям.

Яким чином можна влаштувати "святкові канікули" для шкіри? Відповідь проста. Найбільш підходящим ін'єкційним способом оновлення і омолодження шкіри і в літній період перенасичення її ультрафіолетом, і в морозну зиму стане метод биоревитализации. Якщо ви ще не чули про цю методику, то ми із задоволенням вам про неї детально розповімо.

Чим же так популярна биоревитализация?

Біоревіталізація - це методика інтрадермально ін'єкцій сироваткою на основі немодифікованої гіалуронової кислоти, яка надає регенеруючі дію і стимулює вироблення власної гіалуронової кислоти, а також нових клітин колагену і еластину дерми.

У результаті проходження курсу биоревитализации спостерігається виражене омолодження і поліпшення текстури шкіри. Саме за допомогою біоревіталізації можна вирішити кілька проблем шкіри одночасно - зволожити в'яне, зневоднену і пошкоджену шкіру, нормалізувати циркуляцію рідини в її тканинах, захистити шкіру від дії прямих сонячних променів, поліпшити її тонус, повернути колишню еластичність і здоровий колір (це важливо під час тривалого перебування під прямими променями ультрафіолету).

Чому важливий баланс гіалуронової кислоти в нашому організмі?

Гіалуронова кислота (ГК) є складним полисахаридом і основною речовиною міжклітинної складу шкіри. Довжина молекули гіалуронової кислоти є показником того наскільки клітина здатна до виробництва фібробластів. Гіалуронова кислота впливає на основні метаболічні процеси, що відбуваються в клітинах шкіри, і утримує баланс рідини в них. Тому чим більше в шкірі міститься гіалуронової кислоти, тим краще її стан і зовнішній вигляд.

До основних функцій гіалуронової кислоти відносяться:
- утримання внутрішнього об'єму тканин шкіри за допомогою гидрофильности молекули ГК;
- відновлення балансу рідини в тканинах шкіри;
- активізація вироблення лімфоцитів;
- перенесення кисню і поживних речовин у всі шари дерми;
- уловлювання вільних радикалів в шкірі.

Виходячи з функцій ГК , можна з легкістю зрозуміти, що через нестачу гіалуронової кислоти в тканинах шкіри з'являються її перші ознаки зневоднення і в'янення.


Саме цієї геніальної думкою про те, що оновити шкіру шляхом механічного введення гіалуронової кислоти і зайнялися італійські вчені, що створили биоревитализацию.

Показаннями до проходження биоревитализации є:
- Зниження еластичності і тургору шкіри;
- Занадто зневоднена і суха шкіра;
- Куріння;
- Проходження курсу дермоабразіі, пілінгу;
- Перебування в тривалому Інсоляціонний періоді;
- Післяпологовий період.

До безумовних переваг биоревитализации відноситься її безпеку і відсутність строгих протипоказань. Процедура практично не має побічних дій, так як ін'єкції робляться препаратом, що містить нестабілізованим гіалуронову кислоту нетваринного походження, що зводить виникнення алергічних реакцій до мінімуму. Саме биоревитализация визнана найбільш щадить і дієвою методикою серед ін'єкційних процедур, здатної вирішувати кілька проблем шкіри одночасно.

Одна процедура биоревитализации займає близько півгодини. Сліди від ін'єкцій видно на обличчі пацієнта один-два дні. Наростаючий ефект від процедури стає помітним вже на третю добу після сеансу.

Повний курс биоревитализации становить від трьох до п'яти процедур з проміжками в три-чотири тижні. Фахівці рекомендують проводити підтримуючі сеанси один раз на два місяці. А повторювати курс биоревитализации потрібно не рідше, ніж раз на півроку.

Фахівці рекомендують приймати курси биоревитализации як основний косметичний догляд, так і в якості додаткового засобу в поєднанні з пілінгами, лазерної шліфуванням і контурної пластикою. При цьому будуть по максимуму запущені регенеративні властивості дерми, і активізується виробництво нових колагенових волокон.

Влаштуйте шкірі свято і подаруйте їй биоревитализацию! Легко бути красивою і молодий незалежно від віку!