Найкращим часом для омолоджуючих процедур косметологи традиційно вважають осінь. Ні активне сонце, ні мороз не порушують репаративних процесів, крім того є можливість повною мірою відчути результати до різдвяного святкового марафону. У центрі краси "Дворянська Садиба" особливе значення надається anti-age косметології і головним її напрямками: лазерної косметології, апаратної косметології та ін'єкційним методикам.

Існує рейтинг найбільш ефективних омолоджуючих процедур, але як з цього рейтингу вибрати оптимальний варіант ?

Вікова домінанта і кращий спосіб її корекції в першу чергу залежать від стадії і типи старіння: дробнозморшкуваті, гравітаційний, мускульний або змішаний.

При Дробнозморшкуваті типі шкіра не просто страждає від зневоднення, вона стоншується, зменшується, вкриваючись мережею дрібних зморшок. Головне завдання лікаря "стерти" зморшки, зробити дермальний шар товщі (як в юності), і розправити шкіру, "наситивши" її вологою.

Оптимальним є поєднання фракційного лазерного термолиза з процедурами биоревитализации препаратами незв'язаної гіалуронової кислоти.

При гравітаційному типі головним віковими проявами не є множинні дрібні зморшки, а глибокі складки (особливо носогубні); брилі; жирові грижі, що формують мішки під очима. Поєднання термоліфтінга і фракційного лазерного термолиза не тільки усуває надлишки шкіри, але і зміцнює дермальниє волокна, запобігаючи їх подальше розтягнення. Якщо потрібне заповнення певних зон, то до вибору філлера слід підходити з великою відповідальністю, щоб не "обважнювати" проблемну зону ще сильніше.


Підходить введення препарату Radiesse по "якірним" точкам і принципово нового філлера-дермастімулятора Ellanse.

Ще одне вікове прояв - це ліпоатрофія. Підшкірно-жирова клітковина, що надає особі юнацьку свіжість, перероджується і атрофується (а на повних особах перерозподіляється за віковою типом). Обличчя виглядає "плоским", змарнілим і стомленим. Вилиці стають більш щільними, під очима залягають Носослізний борозни, зона навколо губ і самі губи втрачають свій об'єм, з'являються кісетние зморшки, підборіддя втрачає округлість, кути рота опускаються. Дуже ефективним в даному випадку є використання методу Волюметричне корекції, при якому особлива група препаратів для контурної пластики сприяє відтворенню контурів особи по молодому типу.

М'язовий каркас визначає саму структуру особи. Вікові зміни в цій області виражаються у втраті тонусу однієї групи м'язів і надмірної тонізації (зажатости) інший. Правильно підібрана схема ін'єкцій Ботокса або Диспорта здатна буквально за одну процедуру перетворити обличчя, омолодив його на кілька років.

На сьогоднішній день можливості сучасної косметології такі, що при бажанні можна прибрати абсолютно всі зовнішні вікові прояви. Але "ціна питання" і швидкість отримання результату безпосередньо залежать від компетентності лікаря. Тому вибір на користь грамотних професіоналів - це, безумовно, кращий вибір, який Ви можете зробити.